ערוץ הכנסת | עובדים בכנסת, יוצאים לפגרה

ערוץ הכנסת - עובדים בכנסת, 23.3.17, מתוך שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ריו בהופעה

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ליאון מארי ניקולס ריו לפני פחות מחודש עם נעימות לשנת הלילה ואחר הצהרים.

הפועל ב"ש נגד מכבי חיפה 19.3.2017 / 0:4

הפועל באר שבע ש נגד מכבי חיפה, ב- 19.3.2017 | השערים | הועלה ביו טיוב על-ידי עדכוני ספורט בלבד.

הגרלת הלוטו מפעל הפיס

הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי

העיתונאי אמנון לוי בתחקיר מזעזע מפחיד ומאיים על הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי.

השף ארז קומורובסקי: חלה חמימה ומפנקת לשבת

השף ארז קומורובסקי ילמד אתכם להכין חלה חמימה ומפנקת שתאיר לכם את השבת.

פורום גינון אורגני ואקולוגי כאן נעים

אשדוד

איכות השלטון, קוראת לפיטורי איריס נפתלי, יו"ר ועד עובדי עיריית אשדוד לאחר הרשעתה

עו"ד דניאל דושניצקי, התנועה לאיכות השלטון; "הרשעת עובד ציבור ב-4 עבירות של הפרת אמונים, איננה דבר של מה בכך, והתוצאה המתחייבת הינה סיום העסקת עובד הציבור לאלתר. על ראש העירייה והיועץ המשפטי לממשלה להגן על אמון הציבור ברשות המקומית ועליהם להבהיר הבהר היטב לעובדי רשויות מקומיות באשר הם – הפרת אמונים תיענה בפיטורין. לא ניתן לעבור על כך לסדר היום".
איכות השלטון, קוראת לפיטורי איריס נפתלי, יו
איכות השלטון, קוראת לפיטורי איריס נפתלי, יו"ר ועד עובדי עיריית אשדוד לאחר הרשעתה

התנועה לאיכות השלטון בישראל (ע"ר), פנתה אל ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי ואל היועץ המשפטי לממשלה עו"ד מר יהודה וינשטיין, בקריאה להגיש קובלנה לתובע לשם העמדתה לדין משמעתי ולעמוד על פיטוריה של הגב’ איריס נפתלי, יו"ר ועדת העובדים של עיריית אשדוד. זאת עקב הרשעתה בפלילים, חומרת המעשים בהם הייתה מעורבת ותפקידה הבכיר של נפתלי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אַשְׁדּוֹד עיר ב’מחוז הדרום’ והחמישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, העיר חברה ב’ארגון פורום ה-15’, נחשבת כעיר שקטה יחסית במתחולל ב’רשויות המקומיות’. ראש עיריית אשדוד, החל משנת 2008, הוא יחיאל לסרי, המנהיג אותה ביד רמה ובהגינות שלטונית.

בפברואר 2015, נפלה עננה עבדה על עיריית אשדוד; בית משפט השלום בעיר באר שבע, הרשיע את האישה החזקה יו"ר ועד עובדי עיריית אשדוד, הגברת איריס נפתלי, עובדת העירייה, ב-4 עבירות של הפרת אמונים, לאחר שהודתה במעשים במסגרת ’הסדר טיעון’. מתן גזר הדין, נדחה ליום 03.09.2015.

על פי כתב האישום, הוטל על גב’ נפתלי לרכז את ההזמנות וההצעות לקמפיין פרסומי מסוים עבור העירייה. במסגרת תפקידה זה, פנתה גב’ נפתלי אל בית דפוס השייך לדודהּ, שהכין הצעות מחיר שונות בשם בית הדפוס שלו, וכן הצעות מחיר פיקטיביות, לכאורה, בשם בתי עסק אחרים, ללא ידיעתם והסכמתם.

גב’ נפתלי, לא ציינה בפני חברי ’ועדת המכרזים’ את קרבתה למציע. כאמור, גב’ נפתלי, הודתה במעשים אלו.

פרסומת; תרומת כאן נעים | עיתון האינטרנט של כל המדינה | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’

לעמדת ’התנועה לאיכות השלטון’, בנסיבות מעין אלו, כאשר עבירה מתבצעת על ידי עובדי ציבור, מתלווה לכך פגיעה נוספת מעבר לפגיעה בערך המוגן, הנובעת מביצוע כל עבירה פלילית מן השורה. במסגרת הפגיעה באינטרס הציבור, בל נשכח, כי לעיתים כבמקרה זה לעבירת הפרת אמונים מצטרפת אף הפגיעה ב’קופה הציבורית’.

אין ספק, אם כן, כי במעשיה של גב’ נפתלי, דבק קלון. ראוי לציין, כי אף לשיטת פרקליטות מחוז דרום (פלילי) דבק קלון במעשיה של גב’ נפתלי, אולם נמנעה מלתקן את הסדר הטיעון, מסיבותיה היא.

על כן, בעקבות הרשעתה של גב’ איריס נפתלי, פונה התנועה לאיכות השלטון אל ראש עיריית אשדוד וליועמ"ש להפעיל סמכותם לפי חוק ולהגיש קובלנה לתובע הממונה על בית הדין המשמעתי בעיריית אשדוד.

עו"ד דניאל דושניצקי, איש התנועה לאיכות השלטון בישראל (ע"ר), מבהיר; "הרשעת עובד ציבור בארבע עבירות של הפרת אמונים איננה דבר של מה בכך, והתוצאה המתחייבת הינה סיום העסקת עובד הציבור לאלתר.

לדברי עו"ד דושניצקי, על ראש העירייה והיועץ המשפטי לממשלה להגן על אמון הציבור ברשות המקומית ועליהם להבהיר הבהר היטב לעובדי רשויות מקומיות באשר הם; הפרת אמונים תיענה בפיטורין. לא ניתן לעבור על כך לסדר היום".

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים