פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
אשדוד

איכות השלטון, קוראת לפיטורי איריס נפתלי, יו”ר ועד עובדי עיריית אשדוד לאחר הרשעתה

עו”ד דניאל דושניצקי, התנועה לאיכות השלטון; “הרשעת עובד ציבור ב-4 עבירות של הפרת אמונים, איננה דבר של מה בכך, והתוצאה המתחייבת הינה סיום העסקת עובד הציבור לאלתר. על ראש העירייה והיועץ המשפטי לממשלה להגן על אמון הציבור ברשות המקומית ועליהם להבהיר הבהר היטב לעובדי רשויות מקומיות באשר הם – הפרת אמונים תיענה בפיטורין. לא ניתן לעבור על כך לסדר היום”.
איכות השלטון, קוראת לפיטורי איריס נפתלי, יו
איכות השלטון, קוראת לפיטורי איריס נפתלי, יו”ר ועד עובדי עיריית אשדוד לאחר הרשעתה

התנועה לאיכות השלטון בישראל (ע”ר), פנתה אל ראש עיריית אשדוד, ד”ר יחיאל לסרי ואל היועץ המשפטי לממשלה עו”ד מר יהודה וינשטיין, בקריאה להגיש קובלנה לתובע לשם העמדתה לדין משמעתי ולעמוד על פיטוריה של הגב’ איריס נפתלי, יו”ר ועדת העובדים של עיריית אשדוד. זאת עקב הרשעתה בפלילים, חומרת המעשים בהם הייתה מעורבת ותפקידה הבכיר של נפתלי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אַשְׁדּוֹד עיר ב’מחוז הדרום’ והחמישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, העיר חברה ב’ארגון פורום ה-15’, נחשבת כעיר שקטה יחסית במתחולל ב’רשויות המקומיות’. ראש עיריית אשדוד, החל משנת 2008, הוא יחיאל לסרי, המנהיג אותה ביד רמה ובהגינות שלטונית.

בפברואר 2015, נפלה עננה עבדה על עיריית אשדוד; בית משפט השלום בעיר באר שבע, הרשיע את האישה החזקה יו”ר ועד עובדי עיריית אשדוד, הגברת איריס נפתלי, עובדת העירייה, ב-4 עבירות של הפרת אמונים, לאחר שהודתה במעשים במסגרת ’הסדר טיעון’. מתן גזר הדין, נדחה ליום 03.09.2015.

על פי כתב האישום, הוטל על גב’ נפתלי לרכז את ההזמנות וההצעות לקמפיין פרסומי מסוים עבור העירייה. במסגרת תפקידה זה, פנתה גב’ נפתלי אל בית דפוס השייך לדודהּ, שהכין הצעות מחיר שונות בשם בית הדפוס שלו, וכן הצעות מחיר פיקטיביות, לכאורה, בשם בתי עסק אחרים, ללא ידיעתם והסכמתם.

גב’ נפתלי, לא ציינה בפני חברי ’ועדת המכרזים’ את קרבתה למציע. כאמור, גב’ נפתלי, הודתה במעשים אלו.

פרסומת; תרומת כאן נעים | עיתון האינטרנט של כל המדינה | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’

לעמדת ’התנועה לאיכות השלטון’, בנסיבות מעין אלו, כאשר עבירה מתבצעת על ידי עובדי ציבור, מתלווה לכך פגיעה נוספת מעבר לפגיעה בערך המוגן, הנובעת מביצוע כל עבירה פלילית מן השורה. במסגרת הפגיעה באינטרס הציבור, בל נשכח, כי לעיתים כבמקרה זה לעבירת הפרת אמונים מצטרפת אף הפגיעה ב’קופה הציבורית’.

אין ספק, אם כן, כי במעשיה של גב’ נפתלי, דבק קלון. ראוי לציין, כי אף לשיטת פרקליטות מחוז דרום (פלילי) דבק קלון במעשיה של גב’ נפתלי, אולם נמנעה מלתקן את הסדר הטיעון, מסיבותיה היא.

על כן, בעקבות הרשעתה של גב’ איריס נפתלי, פונה התנועה לאיכות השלטון אל ראש עיריית אשדוד וליועמ”ש להפעיל סמכותם לפי חוק ולהגיש קובלנה לתובע הממונה על בית הדין המשמעתי בעיריית אשדוד.

עו”ד דניאל דושניצקי, איש התנועה לאיכות השלטון בישראל (ע”ר), מבהיר; “הרשעת עובד ציבור בארבע עבירות של הפרת אמונים איננה דבר של מה בכך, והתוצאה המתחייבת הינה סיום העסקת עובד הציבור לאלתר.

לדברי עו”ד דושניצקי, על ראש העירייה והיועץ המשפטי לממשלה להגן על אמון הציבור ברשות המקומית ועליהם להבהיר הבהר היטב לעובדי רשויות מקומיות באשר הם; הפרת אמונים תיענה בפיטורין. לא ניתן לעבור על כך לסדר היום”.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים