פורום כאן נעים

צל״ש ראש הממשלה לפעילות מבצעית של המוסד

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס הענקת צל״ש ראש הממשלה לפעילות מבצעית של המוסד. וידאו: עומר מירון, לע"מ

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף אריה

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף הלביאה

ילד מיוחד, וסוס מיוחד | חובה לצפות

כשהגעתי הביתה וצפיתי בסרטון הבנתי את העוצמה של אותו רגע של בני ארז הלוקה ב'תסמונת ויליאמס' והסוס הרגיש.

מפעל הפיס

צהל איתם – ולמענם

צהל איתם - ולמענם | כך נראה ההאקתון הצה"לי שמפתח פתרונות לקשיים של ילדים אוטיסטים. עוד טכנולוגיות שפותחו בפרויקט המיוחד, עכשיו באתר צה"ל: http://bit.ly/2vsq4w7

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
ספורט ישראל

עמק חפר: שרת התרבות והספורט לבנת, תעניק לראש מועצה פרס על הישגי המועצה

פרס שרת התרבות והספורט ח”כ לימור לבנת ל’מועצת עמק חפר’, שזכתה במקום הראשון על הישגי המועצה בתחום הספורט בקטגוריית מועצות אזוריות; “אני מברכת את עמק חפר על זכייתה בפרס. פרס זה אותו יזמתי, מהווה ציון דרך חשוב בפיתוח התרבות והספורט ברשויות ברחבי הארץ, ומאפשר את העשרתה של תרבות הפנאי ביישובים”.
עמק חפר: שרת התרבות והספורט לבנת, תעניק לראש מועצה פרס על הישגי המועצה
עמק חפר: שרת התרבות והספורט לבנת, תעניק לראש מועצה פרס על הישגי המועצה

הועדה הציבורית של ’פרס שרת התרבות והספורט הגב’ לימור לבנת’ הודיעה היום (יום ראשון | י”ט שבט התשע”ה), כי קבעה, בקטגוריית ’מועצות אזוריות’ יוענק השנה התשע”ה, פרס השרה, ל’מועצה האזורית עמק חפר’ על השקעתה והישגיה בתחום הספורט. השרה ח”כ לימור לבנת, אשר יזמה את הפרס, תעניק לראש המועצה מר רני אידן, פרס כספי בשווי 75 אלף שקלים בטקס חגיגי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בנימוקי השופטים, נקבע, כי; ” המועצה האזורית עמק חפר, שזכתה במקום הראשון בתחום הספורט בקטגוריית; מועצות אזוריות, מצליחה שנים רבות להביא להישגים רבים בתחום הספורט ההישגי והתחרותי במגוון ענפי ספורט אשר אף מביאים כבוד רב למדינת ישראל.

ביישובי המועצה האזורית עמק חפר, נערכים אירועי ספורט רבים תוך עידוד אורח חיים פעיל ובריא. אגף הספורט פועל לעידוד ותגמול הספורטאים אשר זוכים להישגים בזירה הבינלאומית. המועצה, קידמה תכנית אב לספורט ארוכת טווח תוך שימת דגש על ספורט נשים וקידום ספורט בקרב בני נוער וילדים. במסגרת זכייתה, תקבל המועצה האזורית עמק חפר, גם פרס כספי בסך 75 אלף שקל שינותבו לרווחת התושבים.

חבר השופטים בתחום הספורט, כלל את; אורלי פרומן, מנכ”לית משרד התרבות והספורט, רן בר סמנכ”ל משרד התרבות והספורט, עופר בוסתן, סגן ראש מינהל ספורט, טל ברודי – כדורסלן עבר, מיכל מנקס, נציגת השלטון המקומי ו-ורד בוסקילה, השייטת האולימפית לשעבר.

שרת התרבות והספורט הגב’ ח”כ לימור לבנת; “אני מברכת את עמק חפר על זכייתה בפרס. פרס זה אותו יזמתי, מהווה ציון דרך חשוב בפיתוח התרבות והספורט ברשויות ברחבי הארץ, ומאפשר את העשרתה של תרבות הפנאי ביישובים. בשנתו הרביעית של הפרס, הרשויות לוקחות חלק במפעל חשוב זה, המעודד הרחבת מסגרת פעילויות ואירועי התרבות והספורט, התורמים לרווחת התושבים ומשפרים את איכות חייהם. אני מאחלת ל’רשויות המקומיות’ המשך עשייה פורה ומבורכת”.

השרה לבנת, יזמה כבר בשנת 2011 את חלוקת הפרס לרשויות מקומיות על מנת לעודד את ’הרשויות המקומיות’ לקדם ולטפח פעילות מגוונת וענפה בתחומי התרבות והספורט לרווחת התושבים. זוהי השנה הרביעית ברציפות שבה מוענק הפרס היוקרתי בשווי כולל של כ– 1.1 מיליון שקלים.

הפרס בתחום הספורט מחולק לערים שזכו בשלושת המקומות הראשונים בקטגוריות הבאות; עיר גדולה, עיר קטנה, מועצה מקומית, מועצה אזורית.

● ערים, שזכו במקום הראשון בכל קטגוריה, יוענק פרס כספי בסך 75 אלף שקל.

● ערים, שזכו במקום השני בכל קטגוריה, יוענק פרס כספי בסך 40 אלף שקל.

● ערים, שזכו במקום השלישי, יוענק פרס כספי בסך 25 אלף שקל.

בסך הכול, יוענקו פרסים כספיים ל-12 רשויות מקומיות.

המועצה האזורית עמק חפר, כאמור, זכתה במקום הראשון בתחום הספורט בקטגוריית; מועצות אזוריות.

דוברת משרד התרבות והספורט הגב’ אור דורון, הוסיפה ומסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’ כי; משרד התרבות והספורט, שם דגש על מתן הזדמנות שווה לכלל הרשויות להציע את מועמדותן בשתי הקטגוריות של הפרס, התרבות והספורט.

לכן, נקבע בתקנון הפרס, כי שתי ועדות הפרס, יבחרו בכל קטגוריה את שלושת המקומות הראשונים כשבכל אחד מהמקומות 4 רשויות זוכות; עיר גדולה; עיר קטנה; מועצה מקומית; מועצה אזורית.

כחלק מתנאי הסף של התקנון נדרשו הרשויות לצרף התחייבות אישית חתומה מטעם ראש הרשות, כי סכומי הפרס, ישמשו לשיפור וקידום נושאי הספורט והתרבות בתחומן לרווחת התושבים.

קבלת פנים בשעה 18:00 לפני הטקס במעמד שרת התרבות והספורט הגב’ ח”כ לימור לבנת, תתקיים ביום ראשון, כו’ בשבט תשע”ה, 15 בפברואר 2015 בהיכל התרבות, בית העם, רחוב יעקב 48, בעיר רחובות.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים