פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות

אות אומ”ץ ל’הצל ליבו של ילד’ פרויקט ניתוחי הלב לילדים ב’מרכז הרפואי וולפסון’

פרויקט הומניטארי בינלאומי “הצל ליבו של ילד” החוגג 20 שנים להיווסדו, הביא עד כה להצלת חייהם של מעל 3,500 ילדים מ- 48 מדינות מתפתחות ◄ ד”ר יצחק ברלוביץ, מנהל ’וולפסון’ ועו”ד מירה בורנשטיין, חברת הוועד המנהל של העמותה, עלו לבמה, כדי לקבל את ’אות אומ”ץ’.
אות אומ
אות אומ”ץ ל’הצל ליבו של ילד’ פרויקט ניתוחי הלב לילדים ב’מרכז הרפואי וולפסון’

פרויקט “הצל לבו של ילד” במרכז הרפואי ’וולפסון’ בעיר חולון, זכה אמש (יום שלישי | י”ד שבט התשע”ה) ב’אות אומ”ץ’ כהוקרה והערכה על פעילותו למען קידומן וטיפוחן של אוכלוסיות חלשות ומעוטות יכולת. את האות, קיבלו בשם הפרויקט מנהל המרכז הרפואי ’וולפסון’ ד”ר יצחק ברלוביץ, וחברת הוועד המנהל של העמותה, עו”ד מירה בורנשטיין.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אורחים רבים הגיעו כדי לקחת חלק בערב החגיגי, ביניהם יו”ר עמותת ’הצל לבו של ילד’ מר יורם כהן, חברי הוועד המנהל של העמותה, חברי הנהלת המרכז הרפואי וולפסון, הצוות הרפואי של בית החולים ומתנדבי העמותה.

לפני תחילת הטקס אמר כהן, כי: “הפרויקט מבליט את פניה היפות של מדינת ישראל תוך שהוא מקיים את אמרת חז”ל; “כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו”.

רגע לפני קבלת האות, אמר ד”ר ברלוביץ; “אני גאה להיות שותף באחד מן המפעלים האנושיים האוניברסאליים ביותר בישראל, אם לא בעולם כולו”.

דוברת וממונה על ההסברה המרכז הרפואי ’וולפסון’ בעיר חולון, הגב’ מיכל ויינשל שיינמן, מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’ כי; אומ”ץ, הינה תנועה ישראלית המשלבת פעילות למען מנהל תקין וטוהר מידות בעת ובעונה אחת עם סיוע לגופים חברתיים, אוכלוסיות חלשות ו-ארגוני נכים ונפגעים.

אות אומ”ץ, המוענק אחת לשנה בטקס חגיגי, מציין את הערכה כלפי פעילויות בתחום של חשיפת עוולות, חקיקה ואכיפת החוק, חזון ואמונה וכן קידום וטיפוח אוכלוסיות חלשות ו-מעוטות יכולת.

מימין: דר’ יצחק ברלוביץ ועו”ד מירה בורנשטיין בקהל מאחור שר הבריאות לשעבר צחי הנגבי

“הצל לבו של ילד” הינו פרויקט הומניטארי בינלאומי שבסיסו במרכז הרפואי ’וולפסון’ בעיר חולון, המאפשר ניתוחי לב מצילי חיים ומעקב רפואי לילדים ממדינות מתפתחות, ללא הבדלי גזע, דת, לאום, מגדר או מצב כלכלי.

מטרתה של עמותת “הצל לבו של ילד” היא לשפר את איכות הטיפול ב’ילדים חולי לב’ ממדינות מתפתחות וליצור מרכזי טיפול מיומנים במדינות אלו.

עד היום, טיפלה העמותה, החוגגת השנה 20 שנים לפעילותה, ביותר מ-3,500 ילדים מ-48 מדינות מתפתחות והכשירה למעלה מ-100 אנשי צוות ממדינות אלו, אשר טיפלו בילדים רבים נוספים.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים