פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות

המרכז הרפואי הלל יפה, בחר מבין המומחים באנשים את העובדים והמתנדבים המצטיינים

נציגת המצטיינים, אחות אחראית אורתופדית ב’, טובה לופו, שברכה בשמם; “אנו עושים את המיטב בכדי להצדיק את הביטוי “מומחים באנשים” ◄ מנהל המרכז הרפואי, פרופ’ מאיר אורן; “מעמד הענקת תעודות הוקרה למצטיינים הינו מעמד מרגש. המצטיינים הינם בבחינת “כוכב הצפון” והמודל לחיקוי עבור עובדים אחרים”.
המרכז הרפואי הלל יפה, בחר מבין המומחים באנשים את העובדים והמתנדבים המצטיינים
המרכז הרפואי הלל יפה, בחר מבין המומחים באנשים את העובדים והמתנדבים המצטיינים

המרכז הרפואי הלל יפה, בית חולים ממשלתי, השוכן במבואותיה המערביים של העיר חדרה, ומשרת אוכלוסייה של למעלה כ-400 אלף תושבים, במרחב המשתרע מזכרון יעקב בצפון, עד נתניה בדרום, מחוף הים התיכון במערב ועד אום אל-פאחם והקו הירוק במזרח, קיים השבוע, ברוב פאר ועם את הטקס השנתי המסורתי להענקת תעודות הוקרה ל’מומחים באנשים’ העובדים והמתנדבים המצטיינים לשנת 2014.

הקהל הרב שגדש את אודיטוריום ’המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה’, היווה את המדד המדויק ביותר להערכה והאהבה הרבה של מי שזכו השנה לעמוד בחזית הבמה ולקבל פרסים אלו.

בין מקבלי הפרסים; אח בכיר באורתופדית א’, טכנאית אחראית ביחידת אקו של מכון הלב, עובדת מעבדה ביוכימית, מנהל עבודה במחלקה טכנית, סגן הקב”ט, צוות דיאליזה צפקית מ’המכון הנפרולוגי’ ואחות מתאמת מחקרים ב’מכון הלב’.

בפרסים בכירים, דהיינו, פרסי הצטיינות המוענקים על ידי משרד הבריאות, זכו השנה שישה עובדים; רפי קורן, סגן מנהל אדמיניסטרטיבי, ד”ר מוני ליטמנוביץ’ – מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי, בגב’ טובה לופו – אחות אחראית באורתופדית ב’, הגב’ פרח מנחם סגנית אחות אחראית בחדר לידה, עו”ס אלינה פישנזון – סגנית מנהלת השירות הסוציאלי, וד”ר פריד מאסרוואה – רופא בכיר בפנימית א’. המצטיינים, יזכו להשתתף גם בטקס המצטיינים שיתקיים במשרד הבריאות.

הטקס עצמו, נפתח על ידי המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה, הוותיק, ד”ר אמנון בן משה, אשר ציין, כי; “עובדים מצטיינים הם עובדים המוסיפים ערך ייחודי לעבודה הרגילה, וכי הם מונעים מתוך הזדהות ארגונית, תחושת אחראיות ושאיפה לטוב ביותר”.

לדברים אלו, הצטרף גם מנהל המרכז הרפואי, פרופ’ מאיר אורן, שאמר, כי; “מעמד הענקת תעודות הוקרה למצטיינים, הינו מעמד מרגש. המצטיינים הינם בבחינת “כוכב הצפון” והמודל לחיקוי עבור עובדים אחרים”.

עוד ציין, כי; “כל זאת לא היה מתאפשר ללא תמיכה של משפחות העובדים, ולכן גם להם מגיעה תודה”.

לברכות אלו הוסיפה הגב’ דינה פיינבלט, מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה; “מרבית האנשים פועלים על פי מה שמוטל עליהם, עובדים מצטיינים פועלים לא על פי החובה, אלא על פי השאיפה למצוינות”.

במהלך הטקס, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, ברכו גם נציגי ועד הרופאים, ועד הסיעוד ונציג המתנדבים, מר משה אליהו, העושה שירותו כמתנדב ב-כירורגית ב’. בשם המצטיינים ברכה הגב’ טובה לופו, שזכתה, כאמור, באחד הפרסים הבכירים.

הגב’ לופו, הודתה להנהלה ולוועדה הבוחרת על הבעת האמון בעובדים שנבחרו וביקשה להדגיש, כי הרצון להציב רף אחר, הצורך בפריצת דרך, בקידום איכות השירות והגדלת שביעות הרצון הם המנחים את השאיפה למצוינות ואת הרצון להצדיק את הביטוי “מומחים באנשים”, אותו חרט בית חולים הלל יפה על דגלו.

את הטקס חתמה חבורת הזמר של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה, במחרוזת שירי שלום, ששלחה את הקהל הרב בחזרה לשגרת יומו בהרגשת התרוממות וגאווה.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים