פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
חדרה | פוליטיקה

חדרה: חבר המועצה בועז ביטון, מאשים את ראש העיר בבזבוז 1.5 מיליון ₪ להפקת אירוע

יו”ר תנועת ש”ס בעיר חדרה וחבר מועצת העיר בועז ביטון, מאשים ומוחה על הדרך שבה הופק פסטיבל בום בוקס; “לצערנו, ידוע, כי ראש העיר הנבחר, סיפק לצורך הפקת האירוע 1.5 מיליון ₪ מקופת עיריית חדרה ומלבד הסכום ששילמה העירייה, כל ההכנסות שהתקבלו ממכירת כרטיסים והחסויות גם כן, נכנסו לקופת מפיק האירוע ◄ כל דוכן, שהוקם במסגרת האירוע, אויש ע”י ספק שלא מהעיר חדרה, והתברר בסופו של המופע, כי יותר מ75% מהבאים היו תושבי חוץ ולא חדרתיים”.
חדרה: חבר המועצה בועז ביטון, מאשים את ראש העיר בבזבוז 1.5 מיליון ₪ להפקת אירוע
חדרה: חבר המועצה בועז ביטון, מאשים את ראש העיר בבזבוז 1.5 מיליון ₪ להפקת אירוע

יו”ר תנועת ש”ס בעיר חדרה וחבר מועצת העיר מר בועז ביטון, יעלה שאילתה בישיבת מועצת העיר שתתקיים הערב (יום רביעי | ד’ כסלו התשע”ה), ובה הוא יאשים את ראש העיר מר צביקה גנדלמן, בהוצאה תמוהה של מיליון וחצי ₪ מקופת כספי משלמי המסים, ועוד כ-4 מיליון ₪ הכנסות שהועברו ישירות למפיק האירוע במקום לקופת עיריית חדרה, מהפקת פסטיבל המוזיקה הראשון בעיר חדרה ’פסטיבל בום בוקס’, בפארק נחל חדרה, יום לפני ערב ראש השנה, האחרון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ייאמר מיד פסטיבל המוזיקה הראשון בעיר חדרה בום בוקס, ב-פארק נחל חדרה, היה פסטיבל הראשון שיזם ראש העיר חדרה מר צביקה גנדלמן ואשר הופק על ידי “קבוצת זאפה”. בין האמנים שהופיעו בפסטיבל; ברי סחרוף, מוש בן ארי, אברהם טל, קרולינה, מוקי, אסתר רדא, התקווה 6, בום פם ואחרים.

הפסטיבל, למען האמת וההגינות משך אליו קהל של אלפים, קודם למופע, התקיימו במרכז הצעירים העירוני חדרה, ימי מכירה מיוחדים לכרטיסים אך ורק לתושבי חדרה למופע הגדול של השנה; BoomBox Festival – Hadera River Park “בוּם בוקס” בפארק נחל חדרה, אך יצוין, כי לטענתו של מר ביטון; “יותר מ-75% מהבאים למופע, היו תושבים מחוץ לעיר חדרה…”.

יו”ר תנועת ש”ס בעיר חדרה וחבר מועצת העיר מר בועז ביטון, מבהיר, כי בתנועת ש”ס, מברכים על אירועי תרבות מכל סוג שהוא, אבל מוחים על הדרך שבה הופק פסטיבל בום בוקס; “לצערנו, ידוע, כי ראש העיר הנבחר, סיפק לצורך הפקת האירוע 1.5 מיליון ש”ח מקופת הרשות המקומית ו/או הזרוע הביצועית שלה החברה הכלכלית (חכ”ל, לצורך העניין)”.

“אולם לצערנו”, ממשיך ביטון; “מלבד הסכום ששילמה עיריית חדרה, כל ההכנסות שהתקבלו ממכירת כרטיסים והחסויות גם כן, נכנסו לקופת הספק/מפיק האירוע. בנוסף, כל דוכן, שהוקם במסגרת האירוע אויש ע”י ספק שלא מהעיר חדרה, וכאמור, התברר בסופו של המופע, כי יותר מ-75% מהבאים היו תושבי חוץ ולא חדרתיים”.

חבר מועצת העיר חדרה מר ביטון, מדגיש בטענותיו, כי; כדי להוסיף חטא על חטא, כתבה באתר “ויינט” אישרה את הביזיון וחגיגית הסמים הקלים (גו׳נטים) שפקדה את האירוע ומבית חולים “הלל יפה” אף דווח, כי קלט את כמות לא קטנה של נערים (מתחת לגיל 17) שהגיעו לטיפול רפואי מצריכת כמות גדולה של אלכוהול בגופם.

“זאת ועוד, לצערנו”, מציין יו”ר תנועת ש”ס בעיר חדרה וחבר מועצת העיר מר ביטון; “ב-עיריית חדרה ובהפקת האירוע, לא יצאו בהסברה לתושבי שכונת גבעת אולגה, כי הכניסה היחידה לבית מגוריהם תהיה חסוּמה מהגעה, ואימהות רבות, נאלצו לצעוד שעות, כדי להגיע לטפל וללוות את ילדיהם”.

אשר על כן ולאור האמור לעיל, ביקש חבר מועצת העיר מר ביטון, לברר הערב, ולקבל תשובות מראש העיר מר גנדלמן לשאלות הבאות שיועלו בישיבת המועצה;

■ האם לאחר ביטול הפורמט של להקות מחו”ל, השינוי להרכבים ישראלים פורסם מחדש ע”י מכרז חדש, יצא פרסום הבהרה בנושא? שהרי זהו שינוי מהותי בעסקה.

■ האם שונה ההסכם עם המפיקים בעיקר לגבי גובה התשלום עבורם גם עבור הפורמט החדש לאחר ביטול הפורמט מחו”ל עקב המלחמה? (הרכבים מישראל, זולים יותר מחו”ל!)

■ האם חברת הדוניזם, קשורה באיזשהו קשר לפסטיבל?

■ האם האירוע התקיים ע”פ כל האישורים המתאימים ע”י כל הגורמים, אודה לתשובה רשמית של מהנדס העיר והיועצת המשפטית של הרשות.

■ כמה כרטיסים נמכרו מסוג 1 (כמה כסף עלה כל כרטיס) כמה מסוג 2 (כמה כסף עלה כל כרטיס) וכמה מסוג vip?
■ מה אמות המידה שנדרשו לגבי איכות המציעים ומה הסיבה לזכייה מול המציעים האחרים + מה הציעו כל הספקים האחרים ומדוע לא נבחרו?

■ כמה כרטיסים חולקו בחינם ומהי רשימת כל שמות האנשים שקיבלו כרטיסים חינם, גם ע”פ ההסכם וגם שלא ע”פ ההסכם?

■ אילו עבודות / פעולות בוצעו ע”י הרשות ואילו פעולות /עבודות בוצעו ע”י המפיקים עבור הפסטיבל?

עוד שאילתות ואולי גם תשובות, הערב (רביעי) ב”הצגה הכי טובה בעיר חדרה”, אולם ישיבות מועצת העיר.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים