פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בדיון 40 חתימות בכנסת

דברי ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בדיון ביום שני, 13-11-17 לאחר שנאספו 40 חתימות בכנסת.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

מדהים? תשפטו בעצמכם

מדהים? תשפטו בעצמכם רק אל תנסו בבית וגם לא ברחוב.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
אופניים

נבחרת ישראל ברכיבה על אופניים, נורבגיה 2014, פנצ’ר בדרך ל’אולימפיאדת ריו 2016’

נבחרת ישראל, קיוותה להתברג בין 20 הנבחרות הראשונות באליפות העולם ברכיבה על אופניים בנורבגיה (World Championships of cycling in Norway 2014), לא הצליחה לממש הציפיות המקצועיות מצדה ◄ רוכב האופניים גיא לשם (17), מקיבוץ שדה נחמיה, אלוף ישראל לנוער, עמד ביעד המקצועי: להיכלל בין 50 הרוכבים ◄ 5 רוכבי הנבחרת; שלומי חיימי מהישוב כוכב יאיר, רוכב אופני הרים ישראלי, נוסף מהעיר נתניה, רותם ישי, והצעיר גיא לשם ◄ בתחרות לנשים משתתפת גם מגאן בלצר (20) מקיבוץ שמיר.
נבחרת ישראל ברכיבה על אופניים, נורבגיה 2014, פנצ’ר בדרך ל’אולימפיאדת ריו 2016’
נבחרת ישראל ברכיבה על אופניים, נורבגיה 2014, פנצ’ר בדרך ל’אולימפיאדת ריו 2016’

רוכב האופניים גיא לשם (17), משדה נחמיה, אלוף ישראל לנוער, נכנס לפעולה, ב’אליפות העולם ברכיבה על אופניים בנורבגיה’ (World Championships of cycling in Norway 2014) וסיים אתמול (ה’) במקום ה-50 מבין 97 רוכבים מ-36 מדינות, כשעל רוכבי האופניים, היה לבצע 5 הקפות במסלול של 4.2 ק”מ. הרוכב הישראלי; גיא לשם, עבר את המרחק בזמן של 1:19.12 שעות. בכך, למעשה, עמד לשם, שזוהי אליפות עולם ראשונה עבורו בקטגוריה זו, ביעד המקצועי שהוצב לו להיכלל בין 50 הרוכבים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’.

במדליית הזהב, זכה הרוכב הדני סימון אנדרסן, שהוביל מן הפתיחה. הוא סיים התחרות בזמן של 1:08:49 שעות. במדלית הכסף זכה הקולומביאני אגן ברנאל כשעבר את המרחק בזמן של 1:09.26 שעות. הוא הקדים בשנייה בלבד את הגרמני לוקה שוורצבאואר שזכה במדלית הארד עם זמן של 1:09.27 שניות. דווח, כי מזג האוויר בממלכת נורבגיה, היה 15 מעלות הנחשב נוח לרוכבים.

היום (שישי | י’ אלול התשע”ד), בשעה זו; 14:00 לפי שעון ישראל, יתחרו נשים מתחת לגיל 23 + גברים מתחת לגיל 23 בשעה; 16:30. יתחרו גיא ניב (גברים) ועמיתתו מגאן בלצר (נשים) בקטגוריית הגיל של 19-22 ומחר (שבת), יתחרו שלומי חיימי הרוכב הבכיר של נבחרת ישראל והרוכב רותם ישי (17) במקצה העלית לגברים.

מחר, שבת, 6.9, בשעה 15:30, תתקיים תחרות עילית גברים.

שלשום (ד’) עם פתיחת התחרות, סיימה נבחרת האופניים של ישראל ב’מרוץ שליחים’ במקום ה-25 מבין 27 נבחרות, באליפות העולם המתקיימת בנורווגיה (World Championships of cycling in Norway 2014).

הנבחרת הישראלית, כללה את; שלומי חיימי, גיא ניב, גיא לשם ו-מגאן בלצר. הנבחרת, קיוותה להתברג בין 20 הנבחרות הראשונות בתחרות, אך למעשה, אומרים אנשיה לא הצליחה לממש את הציפיות המקצועיות.

האליפות מועברת בשידור ישיר באתר רד-בול.

ישראל, יצאה בראשית השבוע (יום ראשון | ה’ אלול התשע”ד) ל’אליפות העולם ברכיבה על אופניים בנורבגיה’, (World Championships of cycling in Norway 2014), שנפתחה רביעי (3.9), בה משתתפים 1,522 רוכבים, מ-44 מדינות שונות. מדובר בחמישה רוכבי אופניים מישראל, אשר לקחו את התחרות כהכנה ל’אולימפיאדת ריו 2016’.

נבחרת ישראל ברכיבה על אופניים לאליפות העולם בנורבגיה, כוללת את הרוכב שלומי חיימי (25), אלוף ישראל מהישוב כוכב יאיר. המדורג במקום ה- 60 בעולם. אשתקד, סיים חיימי את אליפות העולם במקום ה-38″.

שלומי חיימי, הרוכב הבכיר של ישראל, חבר הסגל האולימפי, המדורג במקום ה-56 בעולם. אשתקד סיים חיימי במקום ה-38 באליפות העולם, הישג שיא של רוכב ישראלי בכל הזמנים באליפויות עולם.

אשתקד סיים חיימי, במקום ה-38 באליפות העולם-הישג שיא של רוכב ישראלי בכל הזמנים באליפויות עולם.

שלומי חיימי, חבר הסגל האולימפי מכוכב יאיר, רוכב אופני הרים הבכיר התקווה של ישראל ל’אולימפיאדת ריו 2016’ | צילום: Armin M. Kustenbruck

הרוכב חיימי, סיפר על ראשית דרכו; “כשמלאו לי 15 שנה התחיל הניסיון שלי בתחרויות בינלאומיות. בגיל 17, היה השינוי הגדול בעקבות הצטרפותי כאורח לאחת הקבוצות הטובות בעולם Swiss power השוויצרית.

בזכות אימונים ותחרויות עם הרוכבים הטובים בעולם, הצלחתי להשיג תוצאה חסרת תקדים כאשר סיימתי 7 באליפות העולם לנוער (2007). בעזרת ההישגים, ההתמדה והנחישות’FOCUS MIG’”.

לדברי רוכב האופניים הבכיר, חיימי, בראיונות לתקשורת לפני פתיחת התחרות הוא מעדיף להנמיך ציפיות והדגיש, כי אינו מגיע בשיאו הגופני והמנטאלי בחודש האחרון; “אני לא יכול לבנות יותר מדי ציפיות, אבל אני מקווה להיות מופתע לטובה”.

לדבריו; “המטרה המרכזית של נבחרת הקרוס קאונטרי, הנה להעמיד בפעם הראשונה רוכב ישראלי ב’אולימפיאדת ריו 2016’ ומכאן הוא אינו מסתיר את חלומו להפוך לרוכב האופניים הראשון המייצג את ישראל באולימפיאדה מאז 1960”.

ברוריה ביגמן, דוברת הוועד האולימפי בישראל, מסרה לפני התחרות לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; “כדי לזכות בייצוג באולימפיאדה על נבחרת ישראל ברכיבה על אופניים, להתברג בין 23 הנבחרות הראשונות בדירוג העולמי במאי 2016. כעת נבחרת ישראל, מדורגת במקום ה-27 בעולם ו-29 בדירוג אשר עונה לקריטריון האולימפי, לכן המשימה היא בטווח ההישג האפשרי”.

רותם ישי, (28), רוכב אופני הרים ישראלי, נוסף מהעיר נתניה, המדורג כיום במקום ה-178 בעולם. אשר זכה 6 פעמים בתואר אלוף ישראל באופני הרים (2005) בשנת 2008, רשם הישג השיא שלו בקטגוריית מתחת לגיל 23 היה מקום 15 באליפות העולם.

בשנת 2010, נרשם הישג שיא שלו באליפות העולם לבוגרים היה המקום 41, ובשנת 2011, זכה במקום השני, ובאופני סייקלוקרוס, שם סיים בעשירייה הראשונה. (בשנת 2010). מדובר היה בהישג שיא של רוכב ישראלי באליפות העולם.

כמו כן, הוא סיים במקום ה-37 במרוץ גביע העולם בעיר ניו יורק באותה שנה. הישג השיא שלו בקטגוריית מתחת לגיל 23 היה מקום 15 באליפות העולם בשנת 2008.

השניים שלומי חיימי ו-רותם ישי, יתחרו בתחרות העלית ל’בוגרים’ בה אמורים להשתתף 111 רוכבים מ-39 מדינות.

רוכבת האופניים מגאן בלצר מקיבוץ שמיר ב’אליפות העולם ברכיבה על אופניים בנורבגיה 2014’

בתחרות לנשים ברכיבה על אופניים לאליפות העולם בנורבגיה, מתחת לגיל 23, בה ישתתפו 49 רוכבות מ-26 מדינות, תשתתף גם הישראלית מגאן בלצר (20), מקיבוץ שמיר. המדורגת במקום ה- 149.

זוהי אליפות העולם הראשונה שלה בקטגוריה הזו. ביוני, השנה, דורגה בלצר, במקום ה-21 ב’אליפות אירופה’.

בתחרות לגברים מתחת לגיל 23, ברכיבה על אופניים לאליפות העולם בנורבגיה, ישתתפו 104 רוכבים מ-36 מדינות. ישתתף גיא ניב (20) מהישוב משגב המדורג במקום ה-240 בעולם. זוהי אליפות עולם ראשונה עבורו בקטגוריה זו.

ביוני 2014, סיים ניב במקום ה-47 באליפות אירופה בתחרות לנוער ברכיבה על אופניים, בה ישתתפו 111 רוכבים מ-39 מדינות, ישתתף; גיא לשם (17) מקיבוץ שדה נחמיה. זוהי אליפות עולם, ראשונה, עבורו בקטגוריה זו. ביוני 2014, דורג במקום ה-33 באליפות אירופה.

מאמן נבחרת ישראל מר אביעד יזרעאל, הגדיר ערב הנסיעה את המטרות המקצועיות של הרוכבים; השגת 40 נקודות UCI לפחות לדירוג האולימפי, ששני רוכבי העלית ידורגו בין 60 הראשונים, שהרוכבים מתחת לגיל 23 ורוכב הנוער יתברגו בחלק העליון של הדירוג העולמי ולסיים במקומות 15 עד 20 ב”תחרות השליחים”.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים