פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בדיון 40 חתימות בכנסת

דברי ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בדיון ביום שני, 13-11-17 לאחר שנאספו 40 חתימות בכנסת.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

מדהים? תשפטו בעצמכם

מדהים? תשפטו בעצמכם רק אל תנסו בבית וגם לא ברחוב.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
מבצע צוק איתן

צה”ל, הפציץ בעיר עזה בניין שבו היו חדרי מלחמה ומחק את 14 קומותיו

חיל האוויר, הפעיל נוהל של “הקש בגג” בתקיפת בניין רב הקומות שבו 48 דירות ◄ חמאס, קורא להעמיד לדין את מנהיגי “האויב הציוני” כ”פושעי מלחמה”, דובר חמאס; ההחלטה של חמאס, שחתמה על מסמך הקורא לנשיא הפלסטיני מוחמד עבאס ללכת לביה”ד הפלילי הבינלאומי בהאג, כדי להעמיד לדין את מנהיגי האויב הציוני”.
צה

צה”ל, הפציץ בעיר עזה בניין שבו היו חדרי מלחמה ומחק את 14 קומותיו

דובר צה”ל, אישר אמש (מוצ”ש), כי חיל האוויר, תקף בניין רב קומות אשר שימש מוקד פעילות טרור ושהיו בו חמ”לים של חמאס. כלי התקשורת הפלסטיניים, דיווחו, כי 22 בני אדם נפצעו בהם ארבעה ילדים, והם אינם יודעים מה היה היעד לתקיפה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’.

סוכנויות הידיעות, ציינו, כי חיל האוויר הישראלי, הפעיל נוהל של “הקש בגג” בתקיפת בניין רב הקומות שבו 48 דירות; המטוסים, ירו טיל אזהרה וכעבור כחמש דקות, ירו לא פחות משלושה טילים שהביאו לקריסת הבניין.

צפו בתיעוד בדף הזה למעלה של; קריסת הבניין בעזה השמדת מגדל מגורים בן 14 קומות בעיר עזה.

הפלסטינים פרסמו תיעוד של קריסת הבניין בשכונת תל אלהוא, מתמוטט בעקבות פיצוץ. השמדת מגדל מגורים בן 14 קומות המכונה; ט’אפר 4, בעיר עזה, לוותה בזעקות של; “אַללָּהֻ אַכְבַר” (اللهُ أَكْبَر), שמילולית פירוש הביטוי הוא; “האל גדול” או “האל הוא הגדול ביותר”, כידוע, בציבור היהודי-הישראלי הביטוי קיבל משמעות שלילית, כיוון שהוא נשמע לעתים מפי טרוריסטים מוסלמים לפני ובעת ביצוע פיגוע, מתוך כוונה לתת תוקף דתי לפעולתם הרצחנית.

בהמשך להודעות המתלהמות, הודיעו אנשי החמאס, כי ברצועת עזה, נהרגים בכל יום פלסטינים רבים המתגוררים באזורי העוני, על ידי הצבא הישראלי שממשיך להלום בהם. כך גם קרה כשילדה בת 12 שנהרגה לטענתם לאחר שמטוסי קרב ישראליים תקפו לכאורה בית במרכז העיר דיר אלבלח.

לטענת מקורות רפואיים הפלסטיניים, כי למעלה מ- 80 אנשים איבדו את חייהם מאז חידשה ישראל את הפצצת רצועת החוף לפני שישה ימים ובכך הגיע מניין ההרוגים במתקפה על עזה מאז החל מבצע “צוק איתן” לכדי 2,100 בעוד מעל 10,500 נפצעו מאז חודש יולי 2014.

◄ חמאס מבקש ממוחמד עבאס לתבוע מנהיגי ישראל בביה”ד הפלילי הבינ”ל בהאג

ארגון חיות האדם המכונה “חמאס”, פרסם אמש(מוצ”ש), הודעה לפיה חתם על ’אמנת רומא’* להעמיד לדין את מנהיגי “האויב הציוני” כ”פושעי מלחמה”, לדברי דובר חמאס, ההחלטה נפלה פה אחד על ידי חברי הלשכה המדינית של תנועת ההתנגדות האסלאמית “חמאס”, שמסרה, כי: “התנועה חתמה על מסמך הקורא לנשיא הפלסטיני מוחמד עבאס ללכת לבית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג, כדי להעמיד לדין את מנהיגי האויב הציוני”.

בניין רב הקומות ששימש מוקד פעילות טרור של חמאס, לפני ההפצצה ולאחר-כך

עוד נמסר, בהודעה, כי חבר הלשכה המדינית של תנועת חמאס ד”ר מוסא אבו מרזוק, שהסכים לצעד ’הרשות הפלסטינית’ לחתום על אמנת רומא, סללה לחברותה של ’פלסטין’ בבית הדין הפלילי הבינלאומי.

*אמנת רומא (Rome Statute of the International Criminal Court), היא אמנה בינלאומית המהווה את מקור הסמכות לפעילותו של בית הדין הפלילי הבינלאומי הפועל בהאג. האמנה, נכנסה לתוקף ב-1 ביולי 2002. על האמנה חתומות 139 מדינות, ו-67 מהן אשררו אותה.

☚ עוד על אמנת רומא, מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים