פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבצע צוק איתן

ראש הממשלה, נתניהו: ככל שאנחנו מאוחדים יותר, אנחנו חזקים יותר במבצע ’צוק איתן’

נתניהו; “אמרתי בתחילת המערכה: אין ערובה למאה אחוז, כפי שגם כיפת ברזל איננה נותנת מענה מוחלט, אבל בשטח יש תוצאות מרשימות לפעולת צה”ל, והפעולות הללו, כאמור, נמשכות במלוא עוזן גם ברגעים הללו ◄ “אל תפגעו באחדות המיוחדת שקיימת בינינו, הישמרו בדבריכם, היזהרו במעשיכם, ויותר מכל, ומעל הכל, שרי הממשלה הם אלה שצריכים לתת דוגמה אישית לציבור כולו”.
ראש הממשלה, נתניהו: ככל שאנחנו מאוחדים יותר, אנחנו חזקים יותר במבצע ’צוק איתן’

ראש הממשלה, נתניהו: ככל שאנחנו מאוחדים יותר, אנחנו חזקים יותר במבצע ’צוק איתן’

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, קרא הבוקר (חמישי ד’ אב תשע”ד) ב’ישיבת הממשלה’ על רקע המערכה ’צוק איתן’ (Operation Protective Edge), אל מספר משרי ממשלה, במילים קשות וברורות; “אל תפגעו ב’אחדות המיוחדת’ שקיימת בינינו, הישמרו בדבריכם, היזהרו במעשיכם, ויותר מכל, ומעל הכל, שרי הממשלה הם אלה שצריכים לתת דוגמה אישית לציבור כולו”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’.

ראש הממשלה מר נתניהו, הוסיף ואמר; “בעת הזאת, העם מצפה מכולנו, ובראש ובראשונה, משרי הממשלה, להתלכד מאחורי המטרה. בימים שבהם חיילינו נלחמים אל מול האויב, ומסכנים את חייהם למען כולנו, אנו חייבים להם את זה. ככל שאנחנו מאוחדים יותר, אנחנו חזקים יותר”.

בהמשך שיבח ראש הממשלה את חיילי צה”ל והמפקדים הנלחמים בגבורה בלתי רגילה בשטח. “אני מבקש להביע הערכה מיוחדת לעומד בראשם, הרמטכ”ל, רב אלוף בני גנץ, וכן לשר הביטחון, בוגי יעלון”.

נתניהו, ביקש להסיר כל עננה ביחסים בינו לצמרת הביטחונית והוסיף והדגיש, כי; “אנחנו עובדים יחד לילות כימים, כתף אל כתף, בעבודה מאומצת, שקולה ואחראית למען עם ישראל. מטבע הדברים, אין אפשרות לשתף את הציבור בכל המידע והשיקולים שמנחים אותנו. יש לנו תוכנית סדורה ואנחנו פועלים לפיה.”

▼ להלן דברי ראש הממשלה נתניהו בפתח ישיבת הממשלה מר בנימין נתניהו;

“צה”ל ממשיך לפעול גם בשעה זאת ברחבי רצועת עזה במלוא העוצמה. חיילי צה”ל משלימים את נטרול מנהרות הטרור. היכולת שהחמאס הכין בחפירת המנהרות הללו הייתה מאפשרת לו לחטוף ולרצוח אזרחים וחיילי צה”ל על-ידי תקיפה בו זמנית מהרבה מנהרות שחודרות לתוך שטחנו. את היכולת הזאת, אנחנו מפרקים עכשיו.

אמרתי בתחילת המערכה: אין ערובה למאה אחוז, כפי שגם כיפת ברזל איננה נותנת מענה מוחלט, אבל בשטח יש תוצאות מרשימות לפעולת צה”ל, והפעולות הללו, כאמור, נמשכות במלוא עוזן גם ברגעים הללו.

עד כה, נטרלנו עשרות מנהרות טרור ואנחנו נחושים להשלים משימה זו, עם או בלי הפסקת אש, ולכן לא אסכים לשום הצעה שלא תאפשר לצה”ל להשלים את המלאכה החשובה הזאת לביטחון אזרחי ישראל.

החמאס ספג מכות קשות מצה”ל ומהשב”כ. פגענו פגיעה קשה באלפי מטרות טרור: במפקדות הטרור, במצבורי הרקטות, במוקדי הייצור, במרחבי שיגור, במאות מחבלים שחוסלו. ההישגים הללו ופעולת הנטרול של המנהרות הן רק השלב הראשון בפירוז רצועת עזה. ארה”ב, האיחוד האירופי וגורמים חשובים אחרים בקהילה הבינ”ל קיבלו את עמדתנו זאת, ואני חייב להגיד; זה לא היה דבר קל להשגה, אבל השגנו זאת יחד, בעבודה קשה.

אני מבקש להביע את הערכתי העמוקה לחיילי צה”ל ולמפקדים הנלחמים בגבורה בלתי רגילה בשטח. אני מבקש להביע הערכה מיוחדת לעומד בראשם, הרמטכ”ל, רב אלוף בני גנץ, וכן לשר הביטחון, בוגי יעלון.

אנחנו עובדים יחד לילות כימים, כתף אל כתף, בעבודה מאומצת, שקולה ואחראית למען עם ישראל. מטבע הדברים, אין אפשרות לשתף את הציבור בכל המידע והשיקולים שמנחים אותנו. יש לנו תוכנית סדורה ואנחנו פועלים לפיה.

בשם אזרחי ישראל, אני מבקש לשלוח תנחומים למשפחות השכולות. אני מתקשר אליהן יום-יום, להורי ה’נופלים’, לבני המשפחה, שהקריבו את היקר להן, היקר מכל, למען המולדת שלנו. אני שוחחתי עם עשרות משפחות, רעייתי ובניי ביקרו משפחות רבות גם כן. אני מרגיש חלק מהן ואני אומר להן בלב דואב שבניהן נפלו במערכה שאין צודקת ממנה – שמירה על הבית של כולנו.

אני מבקש מכאן לפנות לאזרחי ישראל; אתם משמשים דוגמה ומופת, והחוסן שאתם מפגינים מול אויבינו הוא מרשים, הוא מעורר הערכה עמוקה בעולם. אני חייב לומר שהעמידה האיתנה שלכם היא ’מכפיל כוח לאומי’, והיא שמאפשרת לנו לנהל את המערכה הכבדה הזאת באופן שקול ואחראי, באופן שייתן את התוצאות הטובות ביותר למדינת ישראל ולאזרחי ישראל.

אחדות ההנהגה חשובה להצלחת המערכה, והיא חשובה מאוד לעם ישראל, כשם שאחדות בעם נותנת לנו את הכוח להמשיך בעבודה הקשה והאחראית שלנו. אין לי ספק שהאחדות הזאת מעניקה עוצמה נוספת לחיילינו שנלחמים בשטח. ועדיין, יש מיעוט בציבור שדווקא ברגעים אלה בוחר להקצין את עמדותיו מצד זה או אחר.

אני קורא לכם; “אל תפגעו באחדות המיוחדת שקיימת בינינו, הישמרו בדבריכם, היזהרו במעשיכם, ויותר מכל, ומעל הכל, שרי הממשלה הם אלה שצריכים לתת דוגמה אישית לציבור כולו.

בעת הזאת, העם מצפה מכולנו, ובראש ובראשונה, משרי הממשלה, להתלכד מאחורי המטרה. בימים שבהם חיילינו נלחמים אל מול האויב, ומסכנים את חייהם למען כולנו, אנו חייבים להם את זה. ככל שאנחנו מאוחדים יותר, אנחנו חזקים יותר”. סיכם את הודעתו ראש הממשלה, מר נתניהו.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים