פורום כאן נעים

פגישת ראש הממשלה עם המאבטח ששב מירדן

נתניהו: "שמחתי לפגוש הבוקר את השגרירה עינת ואת המאבטח זיו. הם מייצגים את מדינת ישראל - ומדינת ישראל לא שוכחת את זה אפילו לרגע אחד".

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד"א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

יוסי ביטון הפקת קיץ 2017

יוסי ביטון הפקת קיץ 2017 | איפור קיץ.

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף אריה

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף הלביאה

ילד מיוחד, וסוס מיוחד | חובה לצפות

כשהגעתי הביתה וצפיתי בסרטון הבנתי את העוצמה של אותו רגע של בני ארז הלוקה ב'תסמונת ויליאמס' והסוס הרגיש.

מפעל הפיס

צהל איתם – ולמענם

צהל איתם - ולמענם | כך נראה ההאקתון הצה"לי שמפתח פתרונות לקשיים של ילדים אוטיסטים. עוד טכנולוגיות שפותחו בפרויקט המיוחד, עכשיו באתר צה"ל: http://bit.ly/2vsq4w7

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

נעים לעקוב אחרי

מבצע צוק איתן

קנדה, מתייצבת לצד ישראל ומביעה בה תמיכה והזדהות מוחלטת ב’מבצע צוק איתן’

חברת הפרלמנט הקנדית, מהמפלגה הליברלית, הגב’ קרוליין בנט באירוע הזדהות של קנדה עם ישראל; "אם רוצים שלום בכל המובנים, לא יכול להיות שלום כל עוד חמא"ס שולט בעזה…" ◄ חבר פרלמנט הקנדי, מר דויד סוויט; "יש לכם את הזכות להגן על עצמכם, ואתם יכולים לסמוך עלינו שנעמוד לצדכם לאורך כל הדרך".
קנדה, מתייצבת לצד ישראל ומביעה בה תמיכה והזדהות מוחלטת ב’מבצע צוק איתן’

קנדה, מתייצבת לצד ישראל ומביעה בה תמיכה והזדהות מוחלטת ב’מבצע צוק איתן’

"בשם מדינת קנדה, אנו עומדים עם ’עם ישראל’ במבצע "צוק איתן". ארגון חמאס, רוצה לפגוע באזרחים חפים מפשע, אם זה היה קורה במדינת קנדה, גם אנחנו היינו דואגים לכך שהירי יפסק, אנו רוצים עבורכם שקט ושלום באזורכם" – כך הכריז בפני מאות המשתתפים שר החוץ הקנדי מר ג’ון בירד, אמש (רביעי | ג’ אב התשע"ד) בעצרת הזדהות ותמיכה במדינת ישראל, צה"ל ו-תושבי הדרום בפרט במלון מצודת דוד בירושלים בחסות קק"ל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’.

שר החוץ הקנדי מר בירד, שהתנצל שאינו יכול להיות נוכח באולם באירוע הזדהות של קנדה עם ישראל, הוסיף מעל גבי מסך הוידיאו, את המילים; ’עם ישראל חי’.

האירוע התקיים בהשתתפות יו"ר קק"ל מר אפי שטנצלר, ראש עיריית ירושלים מר ניר ברקת, נציג ראש ממשלת ישראל, ח"כ רונן הופמן, שגרירת קנדה בישראל הגב’ ויויאן ברקוביצ’י וחברי הפרלמנט הקנדיים. את אירוע ההצדעה, יזם הסנטור לשעבר מר ג’רי גרפסטין.

חבר הפרלמנט הקנדי, מן המפלגה הקונסרבטיבית, מר דויד סוויט, ציין בדבריו, כי; כבוד הוא לו להיות באירוע בתמיכה בישראל; "היכן שחיים בדמוקרטיה כמונו הקנדים, אנחנו כואבים עמוקות יחד אתכם כל פגיעה בחיילי צה"ל, בשם העם הקנדי וראש ממשלת קנדה מר סטיבן הרפר, יש לכם את הזכות להגן על עצמכם, ואתם יכולים לסמוך עלינו שנעמוד לצדכם לאורך כל הדרך".

חברת הפרלמנט הקנדית, מהמפלגה הליברלית, הגב’ קרוליין בנט, אמרה במהלך הערב; "אם רוצים שלום בכל המובנים, לא יכול להיות שלום כל עוד חמא"ס שולט בעזה.

ראש ממשלת קנדה מר סטיבן הרפר, בעת ביקורו האחרון בישראל | צילום: ארכיון

אנו כאן עם חברינו מקנדה ומישראל וביחד מעבירים מסר עמוק לעולם, היום נחשפנו וראינו במו עינינו את אשר ישראל, חווה ביום יום, בביקור במוקדים השונים בארץ, בין היתר בביקור החיילים הפצועים בבית החולים. כאן החיים נבחרים על פני מוות.

לאור מה שקורה בימים אלו, ירי הרקטות על ישראל והמנהרות שהתגלו מתחת לפני האדמה – אנו מבטיחים לכם – אנו רוצים שהעולם ידע באמת מה מתרחש כאן.

אנו נשוב לקנדה ונדבר ונספר את אשר קורה ונציג את תמונת האמת, בשם חברי הפרלמנט הקנדי, לנו הכבוד לקדם נושא זה. זאת אני מבטיחה לכם".

כזכור, ראש ממשלת קנדה מר סטיבן הרפר, נחשב לאחד המנהיגים הבולטים בעולם באהדתם למדינת ישראל ומחזיק בעמדות פרו ישראליות מובהקות.

לאורך כל הקדנציה של הרפר, התייצבה קנדה לצד ישראל, והפכה לידידתה הקרובה.

מר הרפר, אף השתתף לפני כ-8 חודשים בערב ’ועידת קק"ל לתמיכה בישראל’ שהתקיים בקנדה בהשתתפות 4,000 אורחים, והיה אורח הכבוד בערב זה.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים