פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

פלילים

יצחק אברהם, בעל רשת בתי”ס לנהיגה, נעצר בחשד להשמטת הכנסות ב- 9 מיליון ₪

החשוד יצחק אברהם תושב קיסריה, בעל רשת בתי”ס לנהיגה; “איציק אברהם”, ניסה לשבש הליכי חקירה, ניהל שתי מערכות ממוחשבות לרישום תלמידים והכנסות ובאמצעותן העלים הכנסות. מערכת אחת שימשה לרישום הכנסותיו מכל הסניפים שבבעלותו ובניהולו. והשנייה, שימשה לרישום הכנסות ודיווח לרשות המסים תוך השמטת חלק מההכנסות.
יצחק אברהם, בעל רשת בתי
יצחק אברהם, בעל רשת בתי”ס לנהיגה, נעצר בחשד להשמטת הכנסות ב- 9 מיליון ₪

יצחק אברהם מקיסריה, בן 47, בעל רשת בתי ספר לנהיגה ידועה ומוכרת בשם; “איציק אברהם”, נעצר עד ליום שישי (14.03.14), הקרוב בחשד, כי העלים הכנסות בסכום של תשעה מיליון ₪.

כנגד החשוד, בעל רשת בתי ספר לנהיגה “איציק אברהם”, המפעילה 13 סניפים בצפון הארץ ובמרכזה, הוגשה על ידי משרד חקירות מס הכנסה חיפה והצפון בקשה להארכת מעצר בחשד להעלמת הכנסות וניהול כספים כוזבים בין השנים; 2007-2013.

כמצוין בבקשה, החשוד יצחק אברהם, ניסה לשבש הליכי חקירה, במהלך חיפוש שנערך בביתו הוא אף ניסה להעלים מחשב נישא בתוך ילקוט בית ספר. המחשב, שימש אותו למעקב אחר הכנסותיו ואפשר לו לבצע שינויים מרחוק ברישום ההכנסות גם במחשבי הסניפים.

לפי בקשת המעצר, ניהל החשוד שתי מערכות ממוחשבות לרישום תלמידים והכנסות ובאמצעותן העלים הכנסות. מערכת אחת שימשה לרישום הכנסותיו מכל הסניפים שבבעלותו ובניהולו. והשנייה, שימשה לרישום הכנסות ודיווח אל רשות המסים תוך השמטת חלק מההכנסות.

כך לדוגמא בשנת 2013, בעוד במערכת הפנימית נרשמו הכנסות בסכום כולל של 11,284,475 ₪, בתוכנה המדווחת ל’רשות המסים’ נרשמו הכנסות בסכום כולל של 6,343,086 ₪ בלבד. הפרש בגובה 4,941,389 ₪, שהושמט מספרי החשבונות במזיד ובכוונה להתחמק ממס, כך לפי החשד.

בנוסף, לפי החשד, בין השנים; 2010-2014, רכש אברהם נכסי נדל”ן בסכום כולל של כשלושה מיליון ₪, אותם רשם על שם אמו וזאת גם כן מתוך כוונה להתחמק ממס.

כב’ השופטת שולמית ברסלב מבית משפט השלום בעיר חיפה, הורתה על הארכת מעצרו של החשוד בתיק (23261-03-14), עד ליום שישי 14.3.14 בשעה 11:00.

◄ רשת בתי-ספר לנהיגה איציק אברהם

מפרסומי החברה במרשתת איציק אברהם היא רשת בתי-ספר לנהיגה הגדולה והמובילה בישראל. הרשת הוקמה לפני 20 שנה והיא מונה 13 סניפים; תל-אביב, נתניה, עפולה, יקנעם, נצרת-עלית, שפרעם, חדרה, כפר-סבא, חולון, ראשון לציון, פתח-תקווה, קריית-אתא וסניף ללימוד נהיגה אופנוע בעיר חיפה.

ברשת-בתי הספר לנהיגה “איציק אברהם” מלמדים את כל סוגי הרישיונות; פרטי (גיר רגיל ואוטומט), אופנועים, קטנועים, סמיטריילר, אוטובוס, משא קל ומשא כבד. בין היתר עוסקת החברה לימוד נכים ועבודה עם גופים ממשלתיים ומשרד הביטחון, כמו כן, הרשת מכשירה מורים לנהיגה במכללות שלה.

הרשת הכשירה לטענת עד היום אלפי תלמידים בשיטת לימוד ייחודית, המלווה את התלמיד לאורך כל הלימוד. ברשת בתי-הספר לנהיגה איציק אברהם, מלמדים טובי המורים שהוכשרו במיוחד על-מנת להעניק לתלמיד את מלוא תשומת הלב במהלך השיעורים. הרשת, פתחה כיתות לימוד המכשירות את התלמידים לנהיגה בטוחה ולעבור את מבחני התיאוריה החדשה בהצלחה.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים