פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
כאן תל אביב-יפו

דרום ת”א: פלוגת משטרה פשטה על עסק ועצרה מלצריות בתום סיור יו”ר האופוזיציה

יו”ר האופוזיציה בעיר תל אביב, מר אהרון מדואל; “מדינת ישראל נפלה על הראש, במרחק עשרות מטרים משם נמכרים אלכוהול בלתי חוקי וסמים ברחובות שהתושבים מפחדים ללכת בהם בלילה, ו-30 פקחים ושוטרים עוצרים באלימות נשים שעסקו בשטיפת כלים – ללא סיבה. דורש דין וחשבון מהמפכ”ל” ◄ צפו בווידאו.
דרום ת
דרום ת”א: פלוגת משטרה פשטה על עסק ועצרה מלצריות בתום סיור יו”ר האופוזיציה

בסיום סיורו של יו”ר האופוזיציה בעיריית תל אביב, מועמד “עיר לכולנו” לראשות העיר, מר אהרון מדואל, ברחובות נווה שאנן בדרום תל אביב, שיצא לסיור לילי במה שהוא מכנה; “איזור האסון של דרום תל אביב”, יחד עם חברות “כנופיית נשים בצהוב”, שלקחו לעצמן למטרה להחזיר את הביטחון לרחובות דרום תל אביב.

סיורו של מדואל הסתיים בשעה 01:00 בבית ’קפה האלבי’ בדרום תל אביב, הידוע כמעוז תומכי רשימת “עיר לכולנו”, ובכניסה אליו, מתנוסס בגאווה שלט בחירות של המועמד מדואל. מייד לאחר עזיבתו את המקום, הגיעו אליו למעלה מ-30 שוטרים בליווי פקחי עירייה, פרצו אל בית העסק שהיה נעול, ועצרו את בעלת המקום, ועובדת, שהיו עסוקות בשטיפת המקום – תוך כדי שימוש, לטענתן, בכוח פיזי וללא סיבה.

מדואל; “במשך 3 שעות הליכה לילית בדרום ת”א, שהפכה לאזור אסון, ראינו את תוצאותיה של הפקרה מכוונת של דרום תל אביב. לא ראינו אף פקח של העירייה, ושני השוטרים היחידים שראינו התעלמו בהפגנתיות מבתי עסק בלתי חוקיים, שמוכרים אלכוהול וסמים בלתי חוקיים, המהווים דלק לאלימות.

מייד לאחר שעזבתי את המקום הגיעו משום מקום כוח אדיר של שוטרים, שלא נראה ברחובות דרום תל אביב בלילה כבר שנים, לפשוט על עסק סגור, ולעצור עובדות ששוטפות כלים, תוך כדי שימוש בכוח פיזי.

אין ספק שמדינת ישראל ו-עיריית תל אביב, פשוט נפלו על הראש. לי אין הסבר לאירוע המדהים הזה אבל מישהו צריך להסביר אותו ואני תובע ממפכ”ל המשטרה ומראש העירייה לתת דין וחשבון לציבור על האירוע הבלתי סביר הזה”.

לפני כחודש, בעת אירועי “לילה לבן”, בילו פעילי “עיר לכולנו” והמועמד מדואל באירוע האלטרנטיבי “לילה שחור”, שהתקיים בבית אחותו. גם אז לדבריו, פשטו על האירוע שוטרים ופקחים וסגרו אותו לטענתם ללא סיבה”. סיכם.

בעקבות פשיטת המשטרה הלילה על עסק חוקי בדרום ת”א, ומעצר ללא סיבה – לטענת יו”ר האופוזיציה בעיריית תל אביב, מועמד רשימת “עיר לכולנו” לראשות העיר, מר אהרון מדואל, תתקים הערב (יום ג’ 27/8) הפגנה בשעה 20:00 מול תחנת המשטרה ברח’ סלמה 18 ת”א. הציבור מוזמן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים