פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד"א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
אורח נעים

הון, שלטון, עולם תחתון ולמה אני בוחר ביחזקאלי לראשות העיר

"’פורום קיפוד’ החדרתי, הודיע על תמיכתו הבלעדית במועמדת הגב’ חדוה יחזקאלי ו"התנועה הירוקה" בעיר חדרה, באופן מלא ומוחלט, נוכח העובדות בשטח המלמדות, כי יחזקאלי היא המועמדת החברתית האותנטית, לוחמת השחיתות, המחויבת לתושבים והראויה להובלת העיר חדרה בשנים הבאות".
הון, שלטון, עולם תחתון - נוסח העיר חדרה, ולמה אני בוחר בחדוה יחזקאלי לראשות העיר
אמיר רווה

"הון, שלטון, עולם תחתון – סיסמת ’המחאה החברתית’ הנפוצה איננה אמירה סתמית, אלא מציאות קשה וכואבת בעיר חדרה. אווירת הפחד והייאוש ברחוב החדרתי לא נולדה יש מאין. בבסיסה תחומי חיים רבים בהם ניכר הלך הרוח המשחית של החיבור בין הון, שלטון ועולם תחתון.

הבולט מכולם הוא תחום התקשורת המקומית, כפי שבא לידי ביטוי ב’מקומונים’ האמורים להיות "כלבי השמירה של הדמוקרטיה", אשר בפועל מתפקדים יותר כ’פודלים’ של ראש העיר חדרה מר חיים אביטן.

חיים אביטן בעת הארכת מעצרו ביוני

האם ייתכן שתלותם בהכנסות מפרסומים עירוניים משתקת אותם ואונסת אותם שלא להרגיז חלילה את ה"דון" המקומי מר אביטן, והאם התפטרותו לאחרונה של כתב בכיר במקומון מוביל, קשורה בנושא?

האם תחושת הטרור הרודפת תושבים קשי יום בעיר, הנאלצים לעמוד מול דרישות תשלום דרקוניות של גופים עירוניים וגופים בפיקוח עירוני, איננה תוצאה של התנהלות חסרת רגישות ומחויבות לתושב.

תאגיד המים, לשכת ההוצל"פ, חברות הגביה בשירות העירייה, ועוד, כמו גם הזנחה פושעת ורשלנית של שכונות והפרברים בעיר חדרה, כל אלה גורמים, אשר ראש עיר מר אביטן, המחויב לתושבים ולעיר לא יתנם לקרות במקומותיו. רק אמירה ברורה ופעילה של תושבי העיר חדרה, תוכל לשנות מציאות קשה זו, לאחר הבחירות המקומיות ב-22 באוקטובר 2013.

המיועדת לראשות העיר חדרה הגב’ חדוה יחזקאלי

היה לי מפגש מעורר השראה עם בני העדה האתיופית בשכונת גני אלון, תומכי המועמדת חדוה יחזקאלי, לראשות העיר חדרה, ואני מקווה לרתום רבים מהם לאירועי תמיכה במועמדותה, כשאני מתכנן לקיים בעיר ע"י צעדות באזורים שונים בעיר של קבוצות בנות 20 – 30 פעילים נלהבים עם מגפונים, חולצות ושלטים שיעירו את העיר, ויקפיצו את תדמיתה למקום הראוי לה, הוא המקום המוביל בראש.

ב"ה, במהלך השבוע הזה, נכריז רשמית על תמיכתו הבלעדית של ’פורום קיפוד’ המתרחב במיועדת לראשות העיר חדרה הגב’ חדוה יחזקאלי, ו"התנועה הירוקה" בעיר חדרה, באופן מלא ומוחלט, נוכח העובדות בשטח המלמדות, כי את היא המועמדת החברתית האותנטית, לוחמת השחיתות, המחויבת לתושבים והראויה להובלת העיר חדרה בשנים הבאות.

________

* הכותב הוא אמיר רווה, מ’פורום קיפוד’ החדרתי לפתרון בדיור ציבורי ובר השגה, מתוך עיקרי המאמר שהכותב עומד לפרסם ב’קיפודיתון’.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים