יום ירושלים: 50 שנים, 50 פנים

50 שנה לשחרור ירושלים: לשכת העיתונות הממשלתית מציגה 50 פנים לעיר שחוברה לה יחדיו, דרך עדשת המצלמה של צלמי לע"מ.

פורום כאן נעים

מבצע "מגן כחול" לרגל ביקור נשיא ארצות הברית

מבצע "מגן כחול" יוצא לדרך לרגל ביקור נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ בישראל

הפועל תל אביב נגד הפועל אשקלון 6.5.2017 | 0:0

הפועל תל אביב נגד הפועל אשקלון 6.5.2017 | 0:0

קסם הגולן – רמת הגולן

אבי בהרי, צילם וערך סרטון טבע פסטורלי המתעד את נופיה הפראיים של רמת הגולן.

למבוגרים: על חיתול ויאגרה וחתול…

זקן מבקש חיתולים למבוגרים וויאגרה | שחקנים: ורד פלדמן אלברט כהן.

מרואן ברגותי – נתפס בפעם השניה עם המכנסים למטה

מרואן ברגותי - נתפס פעם אחת על ידי כוחות הביטחון בתחתוניו ובפעם השנייה, שובת רעב וטורטית במלתעותיו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

פורים

מזל דגים – מזל החודש בין ה-19.02 ל-20.03

הדגים מסמלים הגנה מעין הרע, ולכן לבני מזל דגים יצא שם של כאלה שעין הרע לא דבקה בהם. המילה דגים מכילה את המילה גד, (מזל) והן אותיות הברכה במקומות נסתרים מן העין. עפ"י חכמת הקבלה לבני מזל דגים יש נטייה לתחושה של חסר והתקרבנות. ברם, הצד האחר של אותן תחושות יכול להוות כוח חיובי, שמוביל אותם להילחם עבור מה שחשוב להם. בני מזל דגים נמצאים בחיפוש תמידי אחר איזון בחיים.
מזל דגים - מזל החודש בין ה-19.02 ל-20.03
מזל דגים – מזל החודש בין ה-19.02 ל-20.03

באסטרולוגיה המערבית, בן מזל דגים, הוא מי שנולד בין ה-19 בפברואר לבין ה-20 במרץ (לערך). במסורת היהודית מתייחס מזל דגים אל חודש אדר. מושג זה מתייחס לרעיון שבתקופה הנתונה מיקום השמש באזור השמיים המוקצה למזל דגים האסטרולוגי. הכוכב השליט של מזל דגים הוא נפטון, אם כי אסוסיאציה זו היא מודרנית ובאסטרולוגיה ה"קלאסית", עוד לפני גילויו של נפטון, השתמשו בכוכב צדק במקומו.

לפי המיתולוגיה היוונית אפרודיטה וארוס שינו את צורתם לדגים במטרה לחמוק מהטייפון המפלצתי. הדגים מתוארים כשהם קשורים יחדיו כדי שלא יאבדו זה את זה. באסטרולוגיה, מזל דגים הוא אחד משלושת מזלות יסוד המים, יחד עם מזל סרטן ומזל עקרב. הוא משתייך לקבוצת המזלות המשתנים, יחד עם מזל תאומים, מזל בתולה ומזל קשת.

♦ מאפייני המזל:

סמל המזל: שני דגים שוחים האחד מול השני.
איבר בריאותי רגיש: כפות רגליים.
אלמנט: מים, משתנה.
אופי בולט: ייתכן מצב של חיים כפולים, או נאמנות מוחלטת לבן/בת הזוג.

♦ תכונות חיוביות:

אנשים מאוד רגישים לזולת, למצב הרוח הסביבתי ולכל אנרגיה שזורמת באוויר. אינטואיטיביים, מבינים, בעלי יכולת הזדהות, בעלי יכולת הקרבה ונתינה אמיתית לזולת, יצירתיים, פיוטיים, אנשים נעימים בחברה, בעלי יכולת הקשבה, בעלי יכולת ריפוי אנרגטית.

♦ תכונות שליליות:

חסרי יושר, מחליקים מצבים כדי לא להתעמת עם נסיבות קשות, לא יודעים להגן על עצמם, בורחים מן המציאות על ידי התמכרות כלשהי, מבולבלים, לא מעשיים, מניפולטיביים, מנצלים את היכולת שלהם להרגיש את הזולת לתועלתם האישית.

♦ תחזית כללית לשנת 2012 לילידי המזל:

♦ שפע;

הכוכב המביא איתו יצירתיות ושמחה נמצא בבית המשפחה שלכם כך שזה הזמן המתאים עבורכם ליצור ולתכנן תוכניות חדשות.

תקבלו את התמיכה והאהדה מבית ונראה שתוכלו להצליח בתוכניות אותם אתם מתכננים מזה זמן רב לשיפור היחסים במעגל המשפחתי הראשון.

לאחר חודש יולי 2013, נראה שתהיו קרובים יותר לצעירים יותר מכם במשפחה והצורך שלכם ביצירתיות יפרוץ החוצה להנאתכם ולהנאת כולם.

♦ אתגר;

בשנה הקרובה ולמעשה במשך כל השנתיים הקרובות יהיה הכוכב סטורן בבית המקושר עם תפיסת עולם.

כלומר, זה הזמן שבו תהיו יותר פתוחים לקבל דעות שונות ממה שהורגלתם להם עד היום.

מומלץ לכם מאוד לנצל את זמנכם הפנוי ללימודים כיוון שעכשיו זהו הזמן האידיאלי ללמוד תחומים נוספים שיעזרו לכם לשקם את ביטחונכם העצמי שלפעמים ובמיוחד בתקופה האחרונה, לא היה במיטבו עבורכם.

* בברכת מזל טוב.

_______________

צילה שיר-אל

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע"י לחיצה כאן;.
הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגב’ שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il, או בטלפונים: 03-9661812, 052-2248626.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים