ערוץ הכנסת | עובדים בכנסת, יוצאים לפגרה

ערוץ הכנסת - עובדים בכנסת, 23.3.17, מתוך שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ריו בהופעה

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ליאון מארי ניקולס ריו לפני פחות מחודש עם נעימות לשנת הלילה ואחר הצהרים.

הפועל ב"ש נגד מכבי חיפה 19.3.2017 / 0:4

הפועל באר שבע ש נגד מכבי חיפה, ב- 19.3.2017 | השערים | הועלה ביו טיוב על-ידי עדכוני ספורט בלבד.

הגרלת הלוטו מפעל הפיס

הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי

העיתונאי אמנון לוי בתחקיר מזעזע מפחיד ומאיים על הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי.

השף ארז קומורובסקי: חלה חמימה ומפנקת לשבת

השף ארז קומורובסקי ילמד אתכם להכין חלה חמימה ומפנקת שתאיר לכם את השבת.

פורום גינון אורגני ואקולוגי כאן נעים

מטבחים

וילונות: טיפים של חברת אורגון (ORGON), לצורך בחירת וילונות למטבח

בתיה ארם, מעצבת פנים ודקורטורית של חברת ORGON, מציעה טיפים לבחירה נכונה של וילון למטבח, בין היתר; יש לשים עליו דגש במטבח, הינו מנגנון ההפעלה של הוילון, שיהיה נוח וקל להפעלה; מנגנון חשמלי הינו המומלץ ביותר, חשוב לקחת בחשבון גם את נושא האדים שעולים מהבישול ולוודא, כי מרקם הווילון, יהיה עמיד בפניהם.
וילונות: טיפים של חברת אורגון (ORGON), לצורך בחירת וילונות למטבח
וילונות: טיפים של חברת אורגון (ORGON), לצורך בחירת וילונות למטבח

מטבח, הפך לא מכבר לאחד החללים, הכי פעילים בבית; בישולים, ואפייה, שיחות חברתיות, התכנסויות משפחתיות ועוד… אך מעבר לכלי הבישול, הארונות ומגוון מוצרי החשמל, חשוב לשים דגש גם על הווילון המתאים במטבח, אשר יצור אווירה נעימה וגם ישמש כפתרון הצללה בהתאם לצורך.

בתיה ארם, מעצבת פנים ודקורטורית של חברת אורגון (ORGON), המותג המוביל בישראל ב’וילונות’, ו’מוצרי הצללה’, מציעה טיפים לבחירה נכונה של וילון למטבח;

● הווילון המתאים לחלל המטבח, על מנת לבחור כך, יש לבדוק מראש מהי רמת ההצללה הרצויה, וכמו כן, את צורת פתיחת הווילון שתתאים למבנה המטבח; מלמעלה למטה, או לצדדים, כדי שיהיה נוח לתפעול, וגם לא יפריע ל’משטחי העבודה’.

● מרקם הווילון, מבחינה זו, חשוב לבחור חומרים שניתן לנקות ביתר קלות; כיוון שהמטבח, הינו מוקדם מועד לפורענות, מבחינת לכלוך, כמו; שומנים, נוזלים, מים, רטבים, ועוד…

● חשוב לקחת בחשבון גם את נושא האדים שעולים מהבישול ולוודא, כי מרקם הווילון, יהיה עמיד בפניהם.

● מומלץ לבחור בחומרים סינטטיים לוילונות במטבח, כמו; וילונות גלילה או גלילה רשת, המסננת את קרני השמש, או וילונות סאן סטריפ המשלבים הצללה והגנה מפני קרני השמש והחום.

● גווני הוילונות, שיבחרו למטבח, צריכים לתאום את הקו העיצובי השולט בחלל; צבעים, הדפסים, ומרקמים של בדים. אם מדובר ב’מטבח כפרי’, כדאי להתאים מרקמים רכים ואווריריים.

אם מדובר ב’מטבח המעוצב בסגנון היי-טק’, יש לבחור במרקמים יותר מתכתיים בשילוב צבעים מטאלים.

● דבר נוסף שיש לשים עליו דגש במטבח, הינו מנגנון ההפעלה של הוילון, שיהיה נוח וקל להפעלה; מנגנון חשמלי הינו המומלץ ביותר.

אורגון, המותג המוביל בוילונות ומוצרי הצללה

*חברת אורגון, פועלת בשוק המקומי החל משנת 1972, חב’ אורגון, הינה החברה הגדולה בישראל, ליצור ושיווק מוצרי הצללה דקורטיביים. המייצרים את מיטב המוצרים ואת מירב החידושים בתחום הוילונות ומוצרי ההצללה לבית ולמשרד.

מפעל חברת האם "הוליס" הממוקם בצפון הארץ, ומשתרע על פני 40 דונם נמנה בין החברות הגדולות בעולם בתחום, ופועל בטכנולוגיה מתקדמת, הוליס, מוסמכת לתקן ISO 9002, אשר מאפשר לה לייצא 90% מתוצרתה על פני 5 יבשות.

אורגון, פועלת ברחבי הארץ בעזרת אנשי מכירות ומשווקים מורשים, שאיפת החברה, לדבריה היא לשלב באופן, אופטימלי פתרונות הצללה אפקטיביים לצד מראה מעוצב על כן, מציעה אורגון, יעוץ ללא התחייבות ללקוחותיה. המוצרים מיוצרים ע"פ הזמנה ודרישת הלקוח.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים