פורום כאן נעים

ראש הממשלה מר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה

דברי ראש הממשלה מר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה השבועית.

חדרה בחקירה: שלושה עשורים של שחיתות

זה אחר זה, נקראו ראשי העיר לחדרי החקירות, בחשד שקיבלו שוחד מקבלנים. המשטרה שתלה מצלמות ומיקרופונים בלשכת ראש העירייה צבי גנדלמן כדי לבדוק אם נתן שוחד בחירות לקבלן סמי לוי. כתבתה של איטה גליקסברג. מתוך חדשות השבוע 08.06.18

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

לילת אל קאדר בעיר העתיקה בירושלים

לילת אל קאדר בעיר העתיקה בירושלים | במהלך חודש הרמדאן פקדו מדי שבוע המוני מבקרים את העיר העתיקה בירושלים. כך נראו האירועים במהלך חודש הרמדאן.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

אנגלברט המפרדינק – הוולץ האחרון Live 2018 HD

זמר הפופ הבריטי הנודע אנגלברט המפרדינק - הוולץ האחרון Live 2018 HD

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט

כינוס השנתי ה-16 של איגוד האינטרנט: אסור שהשליטה תהיה ממוחשבת, יש לגבות גם ידנית

כך טוען ומתריע, בכינוס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי, שנפתח מר משה וולף, סגן ראש חטיבת תפעול ומחשוב בבנק לאומי; "המלחמה הבאה בנושא הסייבר לא תהיה כמו המלחמות שראינו עד היום" ◄ ברוך אלפיה; "ניתן לעשות מסחר אלקטרוני עם נזק אפס. המטרה אינה לאפס את הנזק אלא לנהל אותו נכון".
כינוס השנתי ה-16 של איגוד האינטרנט: אסור שהשליטה תהיה ממוחשבת, יש לגבות גם ידנית
כינוס השנתי ה-16 של איגוד האינטרנט: אסור שהשליטה תהיה ממוחשבת, יש לגבות גם ידנית

הכינוס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי, שנפתח היום (שלישי), נערך זו השנה ה-16 ברציפות, במקביל למאורעות משמעותיים חובקי עולם בתחום האינטרנט והפרטיות. במסגרת מושב בנושא; איומים והגנות על חברות ב’עולם המסחר האלקטרוני’.

במסגרת מושב הכינוס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי, הנערך זו השנה ה-16 ברציפות, אמר היום (שלישי), סגן ראש חטיבת תפעול ומחשוב ב’בנק לאומי’ מר משה וולף, אמר, כי; "אם ניקח ארגון שמגנים עליו או ארגון שמתקיפים אותו, צריך להתחשב בארגון עצמו, בכל הארגונים העסקיים והשותפים העסקיים, בממשלה (רגולציה, שב"כ, מטה סייבר) והגורם הרביעי הוא הציבור עצמו.

כיום אין שת"פ בין כל הגורמים הללו. אני חושב שצריכה להיות חקיקה שתעודד העברת מידע ולאו דווקא הקמת גוף ממשלתי שיעביר את המידע.

המלחמה הבאה בנושא ה’סייבר’ לא תהיה כמו המלחמות שראינו עד היום. אסור שכל השליטה תהיה ממוחשבת, צריך לגבות גם בשליטה ידנית". סיכם מר וולף.

ברוך אלפיה, יועץ לניהול סיכונים ופיתוח עסקי בתחום רווי סיכונים, אמר בכינוס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי, כי; "ניתן לעשות מסחר אלקטרוני, עם נזק אפס.

המטרה אינה לאפס את הנזק אלא לנהל אותו נכון. הסולק, מחויב כיום לנהל מערכת סיכונים שבעבר לא היה צריך לשאת בה היות ועסקאות face to face, היו מחייבות רק את המנפיק לנהל סיכונים.

הבעיה היא שלסולק, אין את נתוני הכרטיס ולכן הוא אינו יכול לבדוק את נתוני ה- DATA. הוא נמצא במצב של מידע חסר לצורך ניהול הסיכונים. כלל הברזל, הוא לא לחפש פתרונות אולטימטיביים או פתרונות שמורידים את הנזק לאפס אלא פיתרון שמצליח להפחית את הנזק בצורה כזו או אחרת". סיכם מר אלפיה.

איגוד האינטרנט הישראלי

איגוד האינטרנט

’איגוד האינטרנט הישראלי’, הינו גוף בלתי תלוי וללא מטרת רווח הפועל לקידום האינטרנט לכלל הציבור בישראל. יעדי האיגוד הינם פיתוח ושיפור שירותי התשתית החיוניים לקיומו של האינטרנט בישראל, והרחבת השימוש באינטרנט לאזרחי ישראל למטרות חינוך, למידה, בידור, מסחר וקשר לממשל.

כל זאת תוך שמירה על האופי הפתוח והגלובלי של האינטרנט לתועלת הקהילה והסרת חסמי גישה חברתיים, טכנולוגיים ורגולטוריים.

פרטים נוספים, ניתן למצוא באתר url="http://www.isoc.org.il"]איגוד האינטרנט הישראלי.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  שינוי גודל גופנים