פורום כאן נעים

ראש הממשלה מר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה

דברי ראש הממשלה מר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה השבועית.

חדרה בחקירה: שלושה עשורים של שחיתות

זה אחר זה, נקראו ראשי העיר לחדרי החקירות, בחשד שקיבלו שוחד מקבלנים. המשטרה שתלה מצלמות ומיקרופונים בלשכת ראש העירייה צבי גנדלמן כדי לבדוק אם נתן שוחד בחירות לקבלן סמי לוי. כתבתה של איטה גליקסברג. מתוך חדשות השבוע 08.06.18

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

לילת אל קאדר בעיר העתיקה בירושלים

לילת אל קאדר בעיר העתיקה בירושלים | במהלך חודש הרמדאן פקדו מדי שבוע המוני מבקרים את העיר העתיקה בירושלים. כך נראו האירועים במהלך חודש הרמדאן.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

אנגלברט המפרדינק – הוולץ האחרון Live 2018 HD

זמר הפופ הבריטי הנודע אנגלברט המפרדינק - הוולץ האחרון Live 2018 HD

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט

איגוד האינטרנט הישראלי: מסלול מיוחד במלחמת הסייבר, איומים, היערכות וטכנולוגיה

איגוד האינטרנט הישראלי, יקיים הכנס השנתי ב- 21.2.12, בבנייני האומה, ירושלים, בנושא; "איומים והגנות על חברות וארגונים בעולם המסחר האלקטרוני", "טכנולוגיות וכלים בעולם הסייבר", וכן, ידברו על "החזית הממשלתית המתעצמת מול האיומים" ◄ מסלול ה-"Cyber – המערכה החדשה; איומים, היערכות וטכנולוגיה", הינו אחד מתוך 4 מסלולים שיתקיימו בכנס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי.
איגוד האינטרנט הישראלי: מסלול מיוחד במלחמת הסייבר, איומים, היערכות וטכנולוגיה
איגוד האינטרנט הישראלי: מסלול מיוחד במלחמת הסייבר, איומים, היערכות וטכנולוגיה

רק הגיע לשכונה בחור חדש, וכבר שינוי דרמטי, בכנס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי, שיערך ב- 21 בפברואר, כאשר הנבחר לנשיאות הנהלת איגוד האינטרנט ד"ר ישע סיון, מקדם לחזית את לנושא גל מתקפות ה’סייבר’ (Cyber), על אתרי אינטרנט ישראליים.

ד"ר ישע סיון, בכיר בתחום העולמות הווירטואליים, וראש התוכנית למערכות ניהול מידע במכללה האקדמית תל-אביב יפו, החליף את רימון לוי, שכיהן כחבר הנהלה, וראש האיגוד ב-7 השנים האחרונות, הודיע, כי הוא יפעל לקדם ולפתח את תחום האינטרנט בישראל, והכנס השנתי ב-21.2.12, ב-בנייני האומה, ירושלים, יעמיד מסלול מרכזי מיוחד בנושא; מלחמת הסייבר; איומים, היערכות וטכנולוגיה, זאת לאור "גל מתקפות הסייבר" על אתרי אינטרנט ישראליים, ביניהם; חשיפת מספרי קוד כרטיסי האשראי הישראליים ע"י האקרים, פריצות לאתרים ישראליים, כגון; אתרי בנקים, ’אל על’ והבורסה, ועוד.

מסלול ה-"Cyber – המערכה החדשה: איומים, היערכות וטכנולוגיה", הינו אחד מתוך 4 מסלולים שיתקיימו בכנס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי. במקביל אליו, יתקיימו מסלולים בנושאים; "טכנולוגיות אינטרנט – עשר שנים קדימה", "צרכני דור ה-Y" ו-"מימדים – רואים את האינטרנט אחרת" (Web Dimensions).

מטרת המושב שנתי של איגוד האינטרנט הישראלי, היא על פי מארגניו, להעניק למשתתפי הכנס מבט פנימי אל הנושא תוך דיון בהיערכות הנדרשת מצד הממשלה, והמגזר העסקי, דרך בחינת הטכנולוגיות המאפשרות זאת וגיבוש הערכת מצב לעתיד. כמו כן, תידון סוגיית הפאניקה האוחזת בחברות ובמשתמשים בימים אלה, ותבחן הצדקתה.

מומחים מהשורה הראשונה בתחום, כבר, אישרו את השתתפותם במסלול, שישולב בכנס שיתקיים בבנייני האומה בעיר ירושלים, בתאריך 21 בפברואר 2012. המומחים, ייקחו חלק בפאנלים ובהרצאות בנושא; "איומים והגנות על חברות וארגונים בעולם המסחר האלקטרוני", "טכנולוגיות וכלים בעולם הסייבר", וכן, ידברו על "החזית הממשלתית המתעצמת מול האיומים".

בין המשתתפים במסלול; פרופ’ יצחק בן ישראל – ראש מטה הסייבר הלאומי, ויו"ר המולמו"פ במשרד המדע, מר יאיר כהן ראש מנהל מודיעין וסייבר באלביט מערכות, תא"ל במיל’ ניצן אוריאל, ראש המטה ללוחמה בטרור, מר ברוך אלפיה – יועץ לניהול סיכונים באמצעי תשלום ולשעבר יועץ בכיר ל’ויזה’ הבינ"ל, ד"ר אמיר עציוני – מנהל המגזר הציבורי ב- HP ישראל, מר משה וולף – סגן ראש חטיפת תפעול ומחשוב בבנק לאומי, מר אבי נגר – מנכ"ל סקיור-נט, מר שוקי פלג – חבר הנהלת איגוד האינטרנט הישראלי, ומנהל אבטחת מידע- ממשל זמין ותהיל"ה, מר יורם הכהן – ראש הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע (רמו"ט) במשרד המשפטים, ועוד רבים מהארץ ומהעולם.

ללו"ז הכנס המלא, ראו קישור אל הכנס.

איגוד האינטרנט הישראלי

איגוד האינטרנט

איגוד האינטרנט הישראלי, הינו גוף בלתי תלוי וללא מטרת רווח הפועל לקידום האינטרנט לכלל הציבור בישראל. יעדי האיגוד, הינם פיתוח ושיפור שירותי התשתית החיוניים לקיומו של האינטרנט בישראל, והרחבת השימוש באינטרנט לאזרחי ישראל למטרות חינוך, למידה, בידור, מסחר וקשר לממשל.

כל זאת תוך שמירה על האופי הפתוח והגלובלי של האינטרנט לתועלת הקהילה והסרת חסמי גישה חברתיים, טכנולוגיים ורגולטוריים. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר איגוד האינטרנט .
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  שינוי גודל גופנים