פורום כאן נעים

פגישת ראש הממשלה עם המאבטח ששב מירדן

נתניהו: "שמחתי לפגוש הבוקר את השגרירה עינת ואת המאבטח זיו. הם מייצגים את מדינת ישראל - ומדינת ישראל לא שוכחת את זה אפילו לרגע אחד".

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד"א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

יוסי ביטון הפקת קיץ 2017

יוסי ביטון הפקת קיץ 2017 | איפור קיץ.

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף אריה

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף הלביאה

ילד מיוחד, וסוס מיוחד | חובה לצפות

כשהגעתי הביתה וצפיתי בסרטון הבנתי את העוצמה של אותו רגע של בני ארז הלוקה ב'תסמונת ויליאמס' והסוס הרגיש.

מפעל הפיס

צהל איתם – ולמענם

צהל איתם - ולמענם | כך נראה ההאקתון הצה"לי שמפתח פתרונות לקשיים של ילדים אוטיסטים. עוד טכנולוגיות שפותחו בפרויקט המיוחד, עכשיו באתר צה"ל: http://bit.ly/2vsq4w7

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

נעים לעקוב אחרי

לאישה

כנס נעמת הצעירה השני, היום: "פורצות דרך בעולמות של גברים" באוניברסיטת תל אביב

עו"ד אורלי ביטי, סגנית יו"ר נעמת, ומייסדת "נעמת הצעירה"; "לא ניתן לעצור את המהפכה לשילובן של נשים בזירה הציבורית. הגיעה העת לפרוץ דרך לנשים בכל שדרות העשייה, ולשינוי סדר היום והתפיסות שלנו, כך שכולם, גברים ונשים כאחד, יוכלו ליהנות מעולם טוב יותר ומאוזן יותר" ◄ כנס נעמת הצעירה, באוניברסיטת ת"א, הפקולטה למשפטים, בין השעות 17:30-20:30.
כנס נעמת הצעירה השני, היום:
כנס נעמת הצעירה השני, היום: "פורצות דרך בעולמות של גברים" באוניברסיטת תל אביב

לרגל 100 שנים לציון יום האישה הבינלאומי, יוצאת היום (שני, 7.02.2011), נעמת הצעירה, למסע לפענוח הD.N.A של ההצלחה הנשית. האם ניתן למצוא בעולם העבודה "נשים פורצות דרך?" מהו מקומן של הנשים בעולם העבודה? כיצד מגיעות נשים לתפקידי מפתח ומהו המחיר אותו משלמות נשים מצליחות? מהי הסטיגמה על נשים פורצות דרך והאם קיימת תקרת זכוכית, בעולם המודרני בו אנו חיים?

"כנס נעמת הצעירה", מתקיים זו השנה השנייה, ועוסק בנשים בזירת העבודה והזירה הציבורית. הכנס, מתקיים בשיתוף קרן פרידריך אברט, וכן אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב.

הכנס השנה, עוסק בנושא; "נשים פורצות דרך בעולמות גבריים", ומציג נשים, שהעזו והצליחו להגיע לתפקידים מאתגרים ומעניינים, בעלי השפעה מהותית שיחלקו עם המשתתפות את הסודות הקטנים שהובילו להצלחה, יחלקו מהקשיים שבדרך להשגת המשרה ובדרך לביצוע איכותי של התפקיד.

חלקו של הכנס, יוקדש לסנ"צ אהובה תומר ז"ל, מפקד משטרת חיפה, אשר נספתה, תחת הסוגיה; "איך פספסנו את אהובה תומר", שהייתה אישה פורצת דרך, והיוותה דמות מופת ומודל להערצה והערכה אצל רבים ופרצה אל התודעה בעקבות אסון השריפה הכרמל (2010).

את הכנס תפתח הרצאתה של ד"ר דניאלה שנקר שרק, מהחוג למדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן, בנושא; נשים בעמדות השפעה – איפה היינו? מה עשינו? ומה הלאה?

איך פספסנו את אהובה תומר ז"ל

לאחר מכן, יתקיים פאנל לזכרה של סנ"צ אהובה תומר, בהשתתפותן של; ח"כ רחל אדטו, עו"ד טלי ירון אלדר, לשעבר נציבת מס הכנסה, גב’ טלי חייט אבירז, חברת מועצת העיר נס ציונה, סנ"צ אתי מאירסון, סגנית מפקד תחנת חיפה משטרת ישראל, הגב’ כרמלה מנשה, כתבת צבאית של קול ישראל, גב’ הדר שומן, יו"ר מועצת התלמידים הארצית.

לדברי עו"ד אורלי ביטי, סגנית יו"ר נעמת, ומייסדת "נעמת הצעירה", לא ניתן לעצור את המהפכה לשילובן של נשים בזירה הציבורית. הגיעה העת לפרוץ דרך לנשים בכל שדרות העשייה, ולשינוי סדר היום והתפיסות שלנו, כך שכולם, גברים ונשים כאחד, יוכלו ליהנות מעולם טוב יותר ומאוזן יותר.

’נעמת הצעירה’, הינה קבוצת פעולה בזיקה ל’נעמת’ ול’הסתדרות’, המונה כ- 200 נשים צעירות, יהודיות וערביות הפועלות יחדיו ל’קידום מעמד האישה’, לשינוי המדיניות הכלכלית-חברתית ולהשגת שוויון מגדרי במשפחה, בעבודה ובחברה.

הכנס, מתקיים באוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למשפטים, אולם כס המשפט, בין השעות; 17:30-20:30.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים