פורום כאן נעים

חדרה בחקירה: שלושה עשורים של שחיתות

זה אחר זה, נקראו ראשי העיר לחדרי החקירות, בחשד שקיבלו שוחד מקבלנים. המשטרה שתלה מצלמות ומיקרופונים בלשכת ראש העירייה צבי גנדלמן כדי לבדוק אם נתן שוחד בחירות לקבלן סמי לוי. כתבתה של איטה גליקסברג. מתוך חדשות השבוע 08.06.18

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

גולים מהסרטים…

גולים שאם הם לא היו מצולמים לא הייתם מאמינים שכבשו אותם בדרך הזו!

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט

איגוד האינטרנט החל ברשום כתובות שמות מתחם בשפה עברית בסיומת; .il

הליך זה מאפשר להם להבטיח את זכותם לרשום שמות מתחם בעברית, המשקפים את סימני המסחר המוגנים שלהם או את שמותיהם הרשומים. לדוגמא: org.il.איגוד-האינטרנט.
איגוד האינטרנט החל ברשום כתובות שמות מתחם בשפה עברית בסיומת; .il
איגוד האינטרנט החל ברשום כתובות שמות מתחם בשפה עברית בסיומת; .il

מהפכת שילוב העברית ברשת האינטרנט הגלובלית, יוצאת לדרך: איגוד האינטרנט הישראלי, מסר, כי היום (שני, ה-30.8.2010), החל תהליך הרישום המוקדם (Sunrise) לשריון שמות מתחם בעברית, במסגרת הגנה על סימני מסחר רשומים ועל שמות של גופים מאוגדים.

תהליך הרישום המוקדם, הנוהל המקובל בעולם במסגרת פתיחת מרחבי שמות חדשים לרישום, ימשך כשלושה חודשים, ונועד בעיקר למנוע מחלוקות משפטיות בהמשך הדרך.

במסגרת התהליך, יוכלו גופים מאוגדים רשומים, כגון חברות ועמותות, ומחזיקי סימני מסחר, לשריין לעצמם שם מתחם בעברית.

הליך זה מאפשר להם להבטיח את זכותם לרשום שמות מתחם בעברית, המשקפים את סימני המסחר המוגנים שלהם או את שמותיהם הרשומים. לדוגמא: org.il.איגוד-האינטרנט.

עם תום תהליך הרישום המוקדם, בעוד כשלושה חודשים, יפתח איגוד האינטרנט הישראלי את רישום המתחם ב’עברית’ לציבור בכללותו, וניתן יהיה לרשום כל שם מתחם שלא נכלל במסגרת הליך הרישום המוקדם, ועומד בכללי הרישום.

לפרטים נוספים אודות רישום שמות מתחם בעברית

איגוד האינטרנט הישראלי

איגוד האינטרנט הישראלי הוא עמותה הפועלת לקידום השימוש באינטרנט לצורכי מחקר, תקשורת ושיתוף פעולה בין גורמים שונים. למרות היותו גוף עצמאי ובלתי תלוי, נחשב האיגוד בעל השפעה רבה בתחום האינטרנט ומהווה סמכות עליונה בנושאים שונים.

האיגוד, הינו שלוחה של איגוד האינטרנט העולמי (Internet Society) גוף בינלאומי שמטרתו לספק מנהיגות באינטרנט בנושאי סטנדרטים, חינוך ומדיניות.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן