פורום כאן נעים

איגרת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן | יום הזיכרון

איגרת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן | יום הזיכרון התשע"ז 2017

הפסקת אוכל: ארוחות בוקר עם שי לי ליפא

רותי רוסו וקבוצת ילדים מארחים במטבח של "הפסקת אוכל" את מנחת תוכניות הבישול שי לי ליפא.

ראש הממשלה נתניהו עם מזכיר ההגנה האמריקני מאטיס

פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם מזכיר ההגנה האמריקני ג'יימס מאטיס

בני סכנין נגד הפועל ב"ש | 3:1 | 22.4.2017

בני סכנין נגד הפועל ב"ש | 3:1 | 22.4.2017 | תקציר המשחק באיכות גבוהה

קסם הגולן – רמת הגולן

אבי בהרי, צילם וערך סרטון טבע פסטורלי המתעד את נופיה הפראיים של רמת הגולן.

מציאות נושכת | על פליטי הריאליטי

מציאות נושכת - הסרט המלא (על פליטי הריאליטי)

מפעל הפיס

חג אהבה ♥ ולנטיין דיי

ולנטיין דיי Valentine Day כ- 87% הנשים מאמינות באהבה לעומת רק 62% מהגברים

בסקר מיוחד ל"ולנטיין דיי" שנערך במהלך השבועות האחרונים ע"י המרכז לאומנות הפיתוי, עלה, כי כ-87% מהנשים מאמינות באהבה לעומת 62% מהגברים. ככל שהגיל עולה אצל נשים נרשמה ירידה באמונה באהבה, ואילו בקרב הגברים קיימת מגמה הפוכה לחלוטין
ולנטיין דיי Valentine Day כ- 87% הנשים מאמינות באהבה לעומת רק 62% מהגברים
ולנטיין דיי Valentine Day כ- 87% הנשים מאמינות באהבה לעומת רק 62% מהגברים

לרגל יום האוהבים הבינלאומי החל היום (שבת), פרסם המרכז לאומנות הפיתוי סקר מיוחד שערך במיוחד ל"ולנטיינס (ולנטיין דיי – Valentine Day)" בנושא; אהבה, חיזור ומשיכה בין המינים. את המחקר, שנערך במהלך השבועות האחרונים וכלל 500 גברים ו-500 נשים בטווח הגילאים 35 – 20, ביצעו חניכי הקורס לאומנות הפיתוי בברים, מקומות בילוי ובקניון עזריאלי תוך כדי תשאול פרונטאלי.

♥ גברים מפחדים מנשים

מסתבר שגם בשנת 2009 גברים עדיין לא פיצחו את הקוד הנשי ויש הרבה נשים מתוסכלות שם בחוץ. מתוצאות המחקר עולה, כי 83% מהנשים ענו על השאלה "האם את מאמינה שגברים מבינים את הצרכים הרגשיים שלך?", בשלילה. למרות הירידה בנטייה לענות בשלילה על שאלה זו ככל שגיל האישה עולה, עדיין קשה לדעת האם זה נובע כתוצאה מעליה בסיפוק או מירידה בציפיות.

בקרב הנשאלות הרווקות, נבדקו גם מאפייני החיזור: 87% מהנשים, ענו, כי לא "יתחילו" באופן מפורש עם גבר, וכי הן מצפות שהגבר יעשה את הצעד הראשון, אך לעומת זאת כשנשאלו "האם גברים שזוכים לקבל את רמיזותיהן העדינות עושים משהו בנידון?" ענו 72% מהנשים, כי הן מרגישות, כי גברים חוששים "להתחיל" איתן.

נקודת אור אופטימית נמצאה בקרב שאלת האהבה הגדולה. למרות כל הציניות, 87% מהנשים מאמינות באהבה(!), אך עם זאת לא ניתן להתעלם מההתפלגות של גילאי הנשים ותשובותיהן המשתנות. ניתן להבחין בירידה באמונה באהבה, ככל שגיל הנשים עולה.

בגילאים 20-25 הנשים הכי אופטימיות (92%) לגבי אהבה, ובטווח הגילאים 30-35 הפסימיות נותנת את אותותיה גם בקרב נשואות וגם בקרב רווקות עם רק 75% שעדיין מאמינות.

♥ נשים נמשכות רק לכסף ומכוניות

הנשים מצפות שהגבר יעשה את הצעד הראשון

אחד הנתונים המפתיעים שנמצאו בקרב הגברים הרווקים, מצוי דווקא בהרגלי החיזור. למרות שרובם המוחלט של הנשים מטילות את תפקיד החיזור העיקרי על הגבר, לא פחות מ-95% מהגברים הרווקים חשים פחד ולעיתים חרדה מיצירת אינטראקציה עם אישה חדשה שמוצאת חן בעיניהם. 80% מאותם גברים אף מאמינים שהפחד הבלתי מוסבר הזה, מונע מהם למצוא אהבה אמיתית.

המיתוס שנשים נמשכות בעיקר לכסף עדיין קיים בקרב גברים רבים. כשהרווקים נשאלו אילו פרמטרים יוצרים משיכה בקרב נשים, ענו 41%, כי לדעתם נשים נמשכות למראה חיצוני, 34%, ענו, כי נשים נמשכות לכסף או מכוניות יוקרתיות ורק 25%, ענו, כי נשים נמשכות לאישיות.

בנושא האהבה, ניתן להבחין במגמה הפוכה לחלוטין לעומת הנשים: 62% מאוכלוסיית הגברים הרווקים והלא רווקים מאמינים באהבה ואף ככל שעולה גילם, רבים יותר נוטים להאמין באהבה.

"הנתונים אינם מפתיעים אותנו", אומר יגאל שטארק, מדריך במרכז לאומנות הפיתוי המלמד גברים להצליח עם נשים. "החברה המערבית שאנחנו חיים בה כיום, מעודדת יוניסקס והמגדר שכשמו אמור להיות מוגדר וברור כבר אינו כך.

אם בעבר גבר ידע שתפקידו הוא להביא אוכל הביתה ולהגן על ביתו, היום הוא מבולבל, כי אישה יכולה להרוויח כמוהו, להיות עצמאית ולדאוג לכל צרכיה.

יגאל שטארק: גברים רבים מוצאים את עצמם מפוחדים ליזום

תפקידו המגדרי של הגבר בזוגיות, הופך להיות מעורפל עבור רוב הגברים והדבר יוצר בלבול לגבי מושא השאיפות ’הראוי’ לגבר. זה לא אומר שנשים איבדו את הסיבות להימשך לגברים אלא רק מחדד את העובדה שהגבריות הפכה למשהו שמבוסס בעיקר על אישיות".

שטארק, מוסיף, כי; "גברים רבים מוצאים את עצמם מפוחדים ליזום, לקחת אחריות ולהנהיג כפי שהוגדרו ע"י הטבע והגיוני שנשים מוצאות עצמן מאוכזבות כשהן נתקלות בגברים בעלי מאפיינים נשיים.

ניתן להבחין במגמה הזאת גם כששאלנו גברים ונשים היכן הם מוצאים בד"כ בני או בנות זוג פוטנציאלים.

במחקר, עלה, כי נשים מכירות בני זוג כמעט בכל מקום לרבות מקומות בילוי, ואילו גברים נוטים להכיר בנות זוג בד"כ בקרב הסביבה הקרובה אליהם כגון; מסגרת חברתית של לימודים, עבודה או שידוכים מצד מכרים".

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים