פורום כאן נעים

חדרה בחקירה: שלושה עשורים של שחיתות

זה אחר זה, נקראו ראשי העיר לחדרי החקירות, בחשד שקיבלו שוחד מקבלנים. המשטרה שתלה מצלמות ומיקרופונים בלשכת ראש העירייה צבי גנדלמן כדי לבדוק אם נתן שוחד בחירות לקבלן סמי לוי. כתבתה של איטה גליקסברג. מתוך חדשות השבוע 08.06.18

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

גולים מהסרטים…

גולים שאם הם לא היו מצולמים לא הייתם מאמינים שכבשו אותם בדרך הזו!

נעים לעקוב אחרי

כדורגל חופים

נתניה: נבחרת ישראל הפתיעה נבחרת אנגליה 5:6 במסגרת כדורגל חופים

לם מאמן נבחרת ישראל; "אני ווינר אמיתי. ידעתי שאפשר ורציתי לנצח. אסור לשכוח שלרשותי עמדו בסה"כ כשלושה שבועות של הכנה בענף החדש הזה בישראל מול נבחרת אנגליה המנוסה מזה כבר 6 שנים.
נתניה: נבחרת ישראל הפתיעה נבחרת אנגליה 5:6 במסגרת כדורגל חופים
נתניה: נבחרת ישראל הפתיעה נבחרת אנגליה 5:6 במסגרת כדורגל חופים

במבחנה הרשמי הבין-לאומי הראשון הפתיעה נבחרת ישראל היום (שישי, 1.6.07), אחר הצהרים כשניצחה את נבחרת אנגליה במשחק ראווה במסגרת כדורגל חופים בחוף פולג בעיר נתניה, בתוצאה 5:6, לעיני קהל רב כ-2,000 צופים משולהבים.

ניצחונה של הנבחרת הושג הודות נחישות יוצאת מן הכלל של השחקנים וטאקטיקה מעולה של המאמן בני לם.

להלן הרכב הנבחרת:

• שוער – שלומי בן-חמו (שוער עירוני ראשל"צ)
• מגן – צחי ברקול (מ.ז ראש העין)
• מגן – ליאור פרטוק (אגדיר נתניה)
• חלוץ – איציק זוהר (מ.ז ראש העין)

• חלוץ וקפטן הקבוצה – אלון מזרחי (מטיס "יוראפקאר" ת"א)
שאר שחקני הנבחרת הם: חיים סירוטקין, רועי אסל, יוסי דרעי, ליאור פרטוק, דוד יניב, אחמד עיסא, צחי אילוז, שאול מימון, קובי חסן ועדי טויטו.

■ בני לם מאמן נבחרת ישראל; "אני ווינר אמיתי. ידעתי שאפשר ורציתי לנצח. אסור לשכוח שלרשותי עמדו בסה"כ כשלושה שבועות של הכנה בענף החדש הזה בישראל מול נבחרת אנגליה המנוסה מזה כבר 6 שנים.

כפי שהבטחתי "שיחקנו התקפי מתוך מטרה לנצח בכל מחיר, לא פחדנו מאנגליה למרות שהם עדיפים ומנוסים מאיתנו הנבחרת שלנו אומנם גובשה רק לא מזמן אך יש לנו נבחרת מעולה…

אני רוצה לשבח את איציק זוהר ואלון מזרחי על משחקם והשערים החשובים שהבקיעו אך הצל"ש על יכולתם ומשחקם מוענק מבחינתי לליאור פרטוק וקובי חסן.

אין ספק שהמשחק והאווירה היוצאת מן הכלל בחוף, במשחק היא בזכות מרים פיירברג-איכר ראש עיריית נתניה על מה שעשתה והביאה לעיר" – סיכם המאמן לם.

■ איציק זוהר; בכל משחק אני רב עם השופט. הפעם היה זה עם השופט הצרפתי שהיחס של בני עמו ידוע כבר. קיבלתי צהוב ומיד אחר כך הבקעתי שער. למען האמת הדקה הראשונה הייתה קשה מאד. לשחק על החול זה לא היה מוכר לי כל כך אבל ככל שהדקות נקפו נהייה לי יותר קל והשתלבתי במשחק.

צריך לזכור שהתאמנו מעט ולמרות שזו הפעם הראשונה שלי לשחק באופן רשמי על חול הים די נהניתי".

■ דורון פרטוק: "יש לנו לב הכי גדול בעולם… אני מנוסה על חוף הים. והיום יחד עם חברי עשינו עבודה טובה מאד. מדהימה. האנגלים התנהגו אתמול במסיבת העיתונאים כאילו הם באים לטייל אבל נתן להם בראש והוכחנו להם שאנחנו לא פריירים. אני יכול להבטיח לך שלא נבייש את ישראל באליפות אירופה בכדורגל חופים באתונה".

■ מרים פיירברג ראש עיריית נתניה: "זהו יום חג לבירת הספורט נתניה, שהוא עיר יפיפייה, טבעי שטורניר כזה יתקיים בחופה של נתניה. יש לנו בעיר 14 קילומטר של חוף ים. נתניה היא עיר ספורט והתושבים שלה ראויים להיות שותפים לכך".

סגל נבחרת ישראל.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן