פורום כאן נעים

חדרה בחקירה: שלושה עשורים של שחיתות

זה אחר זה, נקראו ראשי העיר לחדרי החקירות, בחשד שקיבלו שוחד מקבלנים. המשטרה שתלה מצלמות ומיקרופונים בלשכת ראש העירייה צבי גנדלמן כדי לבדוק אם נתן שוחד בחירות לקבלן סמי לוי. כתבתה של איטה גליקסברג. מתוך חדשות השבוע 08.06.18

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

גולים מהסרטים…

גולים שאם הם לא היו מצולמים לא הייתם מאמינים שכבשו אותם בדרך הזו!

נעים לעקוב אחרי

תיירות | נופש

נתניה נערכת לתפוסת שיא בבתי המלון בעיר בחג הפסח

חודש לפני ליל הסדר ובתי המלון בעיר מדווחים על צפי הזמנות של 70% ■ חבר המועצה ומחזיק תיק התיירות, אפרים בולמש: העיר נתניה משתחררת מתדמית של "עיר לינה" ■ תקציבי עתק הושקעו בשת"פ עם משרד התיירות לקידום תיירות חוץ ופנים.
נתניה נערכת לתפוסת שיא בבתי המלון בעיר בחג הפסח
נתניה נערכת לתפוסת שיא בבתי המלון בעיר בחג הפסח. בולמש

לראשונה מזה שבע שנים מדווחים בתי המלון בעיר נתניה, חודש לפני חג הפסח, על צפי הזמנות של 70%. על-פי הערכות גורמי תיירות ששוחחו עם קול השרון, במהלך ליל הסדר וימי חול המועד כולל חג שני, צפויה תפוסת שיא שעשויה להגיע לרף העליון של 100% תפוסה.

גידול משמעותי נרשם במספר תיירי החוץ, אשר הזמינו מקומות לחג הפסח ולחול המועד. הזמנות אלה, בין השאר, הם אלה שהגדילו באופן משמעותי את מספר הימים בהם יתארחו התיירים בעיר נתניה.

אפרים בולמש חבר המועצה ומחזיק תיק התיירות, הרחיב למקומון קול השרון; "בפועל מדובר ביותר הזמנות מכל שנה אחרת במהלך השנים האחרונות.

לצד מיצוב נתניה כעיר אטרקטיבית ובה תשתית תיירותית בניגוד לתדמית ישנה יותר של עיר לינה, הושקעו תקציבי עתק בשת"פ עם משרד התיירות לקידום תיירות חוץ ופנים. אם הכול יתנהל כשורה, 1,500 חדרי בתי המלון בעיר יהיו מלאים בתיירים ולא רק בערב ליל הסדר אלא לכל חול המועד".

"הגידול הצפוי במספר התיירים, יעורר את כל המסחר במרכז העיר", העריכו סוחרי ובעלי בתי קפה באזור המדרחוב ורחוב הרצל, בנתניה, אשר הוסיפו; "הגידול הצפוי בתיירות חוץ, שתגיע לנתניה לתקופה של יותר משלושה ימי חג, לצד האטרקציות השונות כטיילות וכפארק השלולית הפעיל, תאפשר להם להישאר ברדיוס המקומי ולבזבז יותר כסף בגבולות העיר".

אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן