פורום כאן נעים

חיל האוויר תקף מטרות צבא סוריה בצפון רמת הגולן

צה"ל; "רואים בחומרה ולא נסבול כל ניסיון פגיעה בריבונותה של מדינת ישראל ובביטחון תושביה ורואים במשטר הסורי האחראי על הנעשה בשטחו".

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד"א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

למבוגרים: על חיתול ויאגרה וחתול…

זקן מבקש חיתולים למבוגרים וויאגרה | שחקנים: ורד פלדמן אלברט כהן.

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף אריה

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף הלביאה

ילד מיוחד, וסוס מיוחד | חובה לצפות

כשהגעתי הביתה וצפיתי בסרטון הבנתי את העוצמה של אותו רגע של בני ארז הלוקה ב'תסמונת ויליאמס' והסוס הרגיש.

מפעל הפיס

אנגלברט המפרדינק מהערב בישראל

זמר פופ הבריטי אנגלברט המפרדינק מהערב מוצ"ש 17-06-17 בישראל, חיפה.

עזרה לאנשים קשי יום באזור חדרה

עזרה לאנשים קשי יום באזור חדרה. צל"ש ממערכת אתר כאן ישראל.

נעים לעקוב אחרי

תיירות | נופש

נתניה נערכת לתפוסת שיא בבתי המלון בעיר בחג הפסח

חודש לפני ליל הסדר ובתי המלון בעיר מדווחים על צפי הזמנות של 70% ■ חבר המועצה ומחזיק תיק התיירות, אפרים בולמש: העיר נתניה משתחררת מתדמית של "עיר לינה" ■ תקציבי עתק הושקעו בשת"פ עם משרד התיירות לקידום תיירות חוץ ופנים.
נתניה נערכת לתפוסת שיא בבתי המלון בעיר בחג הפסח
נתניה נערכת לתפוסת שיא בבתי המלון בעיר בחג הפסח. בולמש

לראשונה מזה שבע שנים מדווחים בתי המלון בעיר נתניה, חודש לפני חג הפסח, על צפי הזמנות של 70%. על-פי הערכות גורמי תיירות ששוחחו עם קול השרון, במהלך ליל הסדר וימי חול המועד כולל חג שני, צפויה תפוסת שיא שעשויה להגיע לרף העליון של 100% תפוסה.

גידול משמעותי נרשם במספר תיירי החוץ, אשר הזמינו מקומות לחג הפסח ולחול המועד. הזמנות אלה, בין השאר, הם אלה שהגדילו באופן משמעותי את מספר הימים בהם יתארחו התיירים בעיר נתניה.

אפרים בולמש חבר המועצה ומחזיק תיק התיירות, הרחיב למקומון קול השרון; "בפועל מדובר ביותר הזמנות מכל שנה אחרת במהלך השנים האחרונות.

לצד מיצוב נתניה כעיר אטרקטיבית ובה תשתית תיירותית בניגוד לתדמית ישנה יותר של עיר לינה, הושקעו תקציבי עתק בשת"פ עם משרד התיירות לקידום תיירות חוץ ופנים. אם הכול יתנהל כשורה, 1,500 חדרי בתי המלון בעיר יהיו מלאים בתיירים ולא רק בערב ליל הסדר אלא לכל חול המועד".

"הגידול הצפוי במספר התיירים, יעורר את כל המסחר במרכז העיר", העריכו סוחרי ובעלי בתי קפה באזור המדרחוב ורחוב הרצל, בנתניה, אשר הוסיפו; "הגידול הצפוי בתיירות חוץ, שתגיע לנתניה לתקופה של יותר משלושה ימי חג, לצד האטרקציות השונות כטיילות וכפארק השלולית הפעיל, תאפשר להם להישאר ברדיוס המקומי ולבזבז יותר כסף בגבולות העיר".

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים