פורום כאן נעים

ראש הממשלה מר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה

דברי ראש הממשלה מר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה השבועית.

חדרה בחקירה: שלושה עשורים של שחיתות

זה אחר זה, נקראו ראשי העיר לחדרי החקירות, בחשד שקיבלו שוחד מקבלנים. המשטרה שתלה מצלמות ומיקרופונים בלשכת ראש העירייה צבי גנדלמן כדי לבדוק אם נתן שוחד בחירות לקבלן סמי לוי. כתבתה של איטה גליקסברג. מתוך חדשות השבוע 08.06.18

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

לילת אל קאדר בעיר העתיקה בירושלים

לילת אל קאדר בעיר העתיקה בירושלים | במהלך חודש הרמדאן פקדו מדי שבוע המוני מבקרים את העיר העתיקה בירושלים. כך נראו האירועים במהלך חודש הרמדאן.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

אנגלברט המפרדינק – הוולץ האחרון Live 2018 HD

זמר הפופ הבריטי הנודע אנגלברט המפרדינק - הוולץ האחרון Live 2018 HD

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

הורוסקופ | צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית מה-25 עד ה-31 בינואר 2017

האסטרולוגיה השבועית שלך, אם את/ה רוצה לדעת על הצפוי לך על הכול ומראש... האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, לכם גולשי אתר כאן נעים, את התחזית הכללית לכל בני המזלות. בשבוע הקרוב, יהיו כוכבים רבים בבית הכספים שלכם ובהחלט ייתכן שדברים רבים ממשיכים לצאת מאיזון בגלל העובדה שאתם עדיין נוהגים בחוסר אחריות עד כדי הגעה  להפסדים.
הורוסקופ | צילה שיר-אל תחזית אסטרולוגית מה-25 עד ה-31 בינואר 2017
הורוסקופ | צילה שיר-אל תחזית אסטרולוגית מה-25 עד ה-31 בינואר 2017

האסטרולוגיה השבועית שלך, אם את/ה רוצה לדעת על הצפוי לך על הכול ומראש… האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, לכם גולשי אתר נגישות-נט, את התחזית הכללית לכל בני המזלות. התחזית האסטרולוגית מתייחסת הפעם לשבוע שבין התאריכים ה-25 בינואר עד ה-31 ינואר 2017.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

טיפ לילידי השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל;בשבוע הקרוב, יהיו כוכבים רבים ב'בית הכספים' שלכם ובהחלט, ייתכן שדברים רבים ממשיכים לצאת מאיזון בגלל העובדה שאתם עדיין נוהגים בחוסר אחריות עד כדי הגעה להפסדים.

מזל טלה
מזל טלה

מזל טלה (Aries) (21 במרץ עד 19 באפריל)

בחודש הקרוב ייכנס הכוכב מארס לבקר במזל שלכם למשך כל החודש וייתכן לכם כוח ועוצמה לעמוד באתגרים רבים.

מבחינה פיזית תרגישו חזקים יותר ונראה שתוכלו להביא לידי ביצוע תחומי עניין רבים שנזנחו עד היום.

מאחר וכוכב זה הוא גם השליט של המזל שלכם, חשוב מאוד שלמרות כל הכוח והעצמה שתחושו תצליחו להגיע לידי איזון ביניכם ובין הקרובים לכם שנעזרים על ידכם.

מזל שור
מזל שור

מזל שור (Taurus) (20 באפריל עד 20 במאי)

זה הזמן להתחיל בפרויקט יצירתי הקשור לתת המודע שלכם. מרבית הכוכבים נמצאים השבוע בבית האני הפנימי ולכן נראה שתרצו להיות קצת יותר בתוך עצמכם ומכונסים בפינה שלכם.

יהיו לכם הרבה אנרגיות אך לא תמיד תרגישו שיש לכם יכולת וכוח להחצין אותם החוצה וייתכן שלעתים תרגישו שאתם עומדים בפני התקף זעם או התפרצות על דברים קטנים ביותר. חשוב במיוחד לשמור על עצמכם.

מזל תאומים
מזל תאומים

█ מזל תאומים (Gemini) (21 במאי עד 22 ביוני)

היזהרו מלהיות רכושניים כלפי אנשים הקרובים אליכם בכל הנוגע לחברויות האישיות והרגשיות.

מאחר והנושא החברתי חזק מאוד בתקופה זו והקרובים אליכם לא בהכרח חושבים כמוכם, הרי שבשלב הזה אתם עלולים להיקלע למתחים וריבים. מומלץ לכם בתקופה הקרובה לנסוע ולהעביר את זמנכם בנסיעות למקומות רחוקים כאלה שיתנו לכם תחושה שאתם מתאווררים ולא נשארים במקום אחד.

מזל סרטן
מזל סרטן

מזל סרטן (Cancer) (23 ביולי עד 22 באוגוסט)

הכוכב פלוטו המביא איתו שינויים משמעותיים ועמוקים נמצא אצלכם בבית השותפויות והזוגיות ולכן אתם עושים שינויים כל כך משמעותיים שאפילו חשיבה עליהם מפחידה אתכם במקצת.

בגלל הנסיבות אתם דואגים לשנות את סגנון חייכם והשותפים לכם לחיים נאלצים להסכים עם תכניותיכם ומטרותיכם. השבוע תהיו יותר בכבישים כיוון שתאלצו להיות בהרבה נסיעות שהעבודה דורשת מכם. נסו ליהנות מכך במידת האפשר.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה (Leo) (23 באוגוסט עד 22 בספטמבר)

זהו חודש מאוד משמעותי עבורכם כיוון שאתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת. הרשו לעצמכם להיות כנים כלפי נשמתכם והקשיבו למסרים שהיא מנסה להעביר לכם.

ייתכן ואתם פועלים תחת לחץ אבל עובדה זו קיימת בגלל שלאחרונה נמנעתם מלהחליט החלטות וניסיתם להגיד לעצמכם שאתם צריכים ללמוד להתפשר עם הקיים –נראה שהחיים  מלמדים אתכם שקשה לעשות זאת ולעתים גם לא כדאי.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) (23 בספטמבר עד 22 באוקטובר)

אתם יכולים בשבוע הקרוב להיות כל כך קרובים לאנשים עד אשר אתם יכולים לקרוא את רגשותיהם. האינטואיציה שלכם גבוהה מאוד. נצלו זאת בדרך חיובית כדי שתוכלו להתקרב ליקרים לכם , מבלי ללחוץ עליהם יתר על המידה אלא שיבינו שאתם ממש רוצים בטובתם.

נושאי עבודה יכולים להיות מאוד פוריים ואתם יכולים לקבל עזרה מאחרים על מנת שתוכלו לעמוד בתכניותיכם ולשתף בכך גם את הקרובים לכם.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) (23 באוקטובר עד 21 בנובמבר)

הכוכב נפטון המביא איתו חוסר וודאות נמצא אצלכם בבית הבריאות ולכן ייתכנו מצבים בהם תרגישו חולים אך לא תימצא לכך סיבה פיזיולוגית. התשובה תמונה בתת ההכרה שלכם ובנטייה בתקופה הזו לחלות במחלות פסיכוסומטיות.

רק השבוע מומלץ קצת להסתגר ולהפחית במגע עם אחרים. התעסקות בנושאים רוחניים יכולה להיות לכם מועילה מאוד ותיתן את התשובות לגבי שאלות עמוקות שלכם.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) (22 בנובמבר עד 21 בדצמבר)

בשבוע הקרוב נראה שאנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם. נסו לנצל זאת לטובתכם בתחום המקצועי. אתם בולטים ומשאירים רושם חיובי בכל מקום בו אתם נמצאים.

אתם חזקים וכריזמטיים מאוד ולכן אתם גם יודעים איך להפעיל את קסמיכם האישיים ולהשאיר אוירה נינוחה ורגועה. אנשים בסביבה הקרובה שלכם זקוקים לכם יותר מתמיד כך שמומלץ  לבלות איתם כמה שיותר זמן איכות ולהעניק להם מהאנרגיה הטובה שלכם.

מזל קשת | צילום ארכיון
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) (22 בדצמבר עד 19 בינואר)

בשבוע הקרוב תאלצו לעסוק בכל מה שקשור לענייני כספים בגלל העובדה שייתכנו אצלכם הוצאות גבוהות שלא תכננתם אותם מראש, אתם חייבים לבצע אותם כיוון שאתם מחויבים לתחומי עניין רבים.

ייתכן שאין לכם את האנרגיה להמשיך ולהילחם ולכן אתם צריכים ללמוד לפזר את כוחותיכם בהדרגה על מנת שלא תישחקו את האנרגיה שלכם. מומלץ להימצא רק בחברת אנשים תומכים ומבינים ולהתרחק מאנרגיות שליליות.

מזל גדי (22 בדצמבר עד 19 בינואר) | צילום ארכיון
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) (20 בינואר עד 18 בפברואר)

מבחינה כספית אתם נמצאים בעיצומה של תקופה שבה אתם נדרשים להפעיל את כל הרעיונות היצירתיים שלכם על מנת לעבור תקופה זו. יש לכם הזדמנות לעשות כסף וייתכן וחברים קרובים או אף כאלה שמאמינים ביכולות שלכם, יעזרו לכם בכל מה שתבקשו.

הרשו לעצמכם ליהנות ממעבר של כוכב השפע בבית הקריירה שלכם, ולצאת קצת מהשגרה על מנת לשווק את עצמכם בדרך הטובה ביותר.  

מזל דלי
מזל דלי

█ מזל דלי (Aquarius) (20 בינואר עד 18 בפברואר)

ייתכנו בעיות שעלולות להיווצר על רקע יחסים אישיים עם הקרובים לכם. הכוכב מרקורי האחראי על חשיבה נמצא בבית תת המודע שלכם.

כך שיש לכם הזדמנות להקשיב לאני הפנימי שלכם ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר על מנת שגם אחרים יכירו ביכולותיכם. ייתכן ותאלצו לשמור את תכניותיכם האישיות בסוד, אך זוהי התנהלות נכונה עד אשר תדעו שאתם באמת עושים את הדבר הנכון ובזמן הנכון.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) (21 במרץ עד 19 באפריל)

אתם מרגישים עכשיו שהכוכב סטורן הגורם לכם להרגיש שעכשיו הכל הרבה יותר קשה עבורכם יושב בבית הקריירה וגורם לכך שאתם יודעים שאתם צריכים לעשות שינוי אך עדיין לא מצאתם את הכוחות הנדרשים לכך.

העובדה שזקוקים לכם גורמת לכם להבין שהנתינה שלכם היא ההתנהלות הנכונה וגם אם קשה לכם לעיתים , זוהי הדרך הנכונה להמשיך בתוכניותיכם העתידיות ולשתף בכך גם את האחרים.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
 • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 64, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשתי נכדות אוריאן ול-מילה שרה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  שינוי גודל גופנים