יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

פורום כאן נעים

איגרת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן | יום הזיכרון

איגרת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן | יום הזיכרון התשע"ז 2017

בערך – כל "על האש" נראה אותו דבר

מה יותר ישראלי מיום העצמאות? ה"על האש" שאחרי יום העצמאות ;) וגם - יש לנו מופע סטנדאפ חגיגי ומיוחד בתאטרון הבימה בערב עצמאות
פרטים וכרטיסים - bit.ly/beerech

ראש הממשלה נתניהו עם מזכיר ההגנה האמריקני מאטיס

פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם מזכיר ההגנה האמריקני ג'יימס מאטיס

מכבי תל אביב נגד הפועל ב"ש 29.4.2017 / 2:1

מכבי תל אביב נגד הפועל ב"ש 29.4.2017 | 2:1 משחק האליפות! תקציר המשחק באיכות גבוהה.

קסם הגולן – רמת הגולן

אבי בהרי, צילם וערך סרטון טבע פסטורלי המתעד את נופיה הפראיים של רמת הגולן.

מציאות נושכת | על פליטי הריאליטי

מציאות נושכת - הסרט המלא (על פליטי הריאליטי)

מפעל הפיס

חדשות בריאות | רפואה מינוי חדש - במגזר הציבורי

מנכ"ל שירותי בריאות כללית, אלי דפס, פורש

יושב ראש דירקטוריון כללית, מר אלי אדמוני; "ברצוני להביע הערכה והוקרה למר אלי דפס שהצעיד את הכללית בעשור האחרון להישגים מרשימים ואני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו... הליך הבחירה של המנכל ישקף את אופייה הציבורי של שירותי בריאות כללית" ◄ מנכל כללית מר אלי דפס; "אני מודה לדירקטוריון על התמיכה לאורך שנות כהונתי כמנכל ומשאיר אחרי ארגון מוביל החותר למצוינות שמתאפיין בעובדים נפלאים ותרבות ארגונית יחידה במינה ובטיבה".
 מנכל שירותי בריאות כללית, אלי דפס, פורש בתום שתי קדנציות בתפקיד משמאל: מר אלי אדמוני יושב ראש עדת איתור לתפקיד מנכל מטעם דירקטוריון הכללית | עיבוד צילום: שולי סונגו
מנכל שירותי בריאות כללית, אלי דפס, פורש בתום שתי קדנציות בתפקיד משמאל: מר אלי אדמוני יושב ראש עדת איתור לתפקיד מנכל מטעם דירקטוריון הכללית | עיבוד: שולי סונגו

המנהל הכללי של 'שירותי בריאות כללית', מר אלי דפס, הודיע לדירקטוריון 'הכללית' ברחוב ארלוזורוב בעיר תל אביב, כי בתום שתי קדנציות (עשור) על סיום תפקידו בחודשים הקרובים. עם היוודע דבר בקשתו הקים הדירקטוריון, בראשותו של אלי אדמוני, ועדת איתור לתפקיד מנכ"ל הכללית.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר

בראש הוועדה עומד יושב ראש מר אלי אדמוני ולצדו השופט בדימוס דוד בר-אופיר, אשר מכהן גם כיושב ראש 'הוועדה הציבורית של הכללית' למינוי דירקטורים וחברי מועצה  ודוקטור חניתה צימרין, חברת דירקטוריון 'הכללית'. הוועדה תתכנס, תקבע את סדרי עבודתה ותאפשר הגשת מועמדות הן מבית והן מחוץ ל'כללית'.

דוברת שירותי בריאות כללית הגברת מיכל קיזלשטיין, מסרה לפורטל מסרה ל'פורטל כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל ערי וישובי ישראל' כי יושב ראש דירקטוריון כללית,מר אלי אדמוני, אמר, כי; "ברצוני להביע הערכה והוקרה למר אלי דפס שהצעיד את הכללית בעשור האחרון להישגים מרשימים ואני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו" – עוד הוסיף, כי; "הליך הבחירה של המנכל ישקף את אופייה הציבורי של שירותי בריאות כללית".

מנכל כללית מר אלי דפס, התייחס להודעתו ומסר; "אני מודה לדירקטוריון על התמיכה לאורך שנות כהונתי כמנכל ומשאיר אחרי ארגון מוביל החותר למצוינות שמתאפיין בעובדים נפלאים ותרבות ארגונית יחידה במינה ובטיבה.

מר דפס, הוסיף וסיכם; השנים האחרונות היו מלאות אתגרים והישגים ובהם, חיזוק המשאב האנושי ב"כללית" איכות רפואית מהמובילות בישראל, קפיצת מדרגה בשירות, צמיחה, שדרוג התשתיות הפיזיות והטכנולוגיות וחדשנות דיגיטלית".

 שירותי בריאות כללית

שירותי בריאות כללית (או בשמה הראשוני "קופת חולים הכללית של העובדים העבריים בארץ ישראל" ובקיצור המוכר והידוע; "קופת חולים כללית", הוא ארגון הבריאות הגדול והוותיק בארץ ישראל. הארגון, מעניק את שירותיו למעל ל-4,200,000 לקוחות (נכון לשנת 2013) שהם יותר מ-50%  (חמישים) מתושבי מדינת ישראל.
כללית, מציעה ללקוחותיה מערך ייחודי של מרכזים ייעודיים, שבהם ניתנים כל שירותי הבריאות תחת קורת גג אחת על ידי רופאים מומחים, אחיות וצוותים רב־מקצועיים מיומנים ומנוסים.
תגובות  • שינוי גודל גופנים