פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות מינויים במגזר הציבורי

מנכ”ל שירותי בריאות כללית, אלי דפס, פורש

יושב ראש דירקטוריון כללית, מר אלי אדמוני; "ברצוני להביע הערכה והוקרה למר אלי דפס שהצעיד את הכללית בעשור האחרון להישגים מרשימים ואני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו... הליך הבחירה של המנכל ישקף את אופייה הציבורי של שירותי בריאות כללית" ◄ מנכל כללית מר אלי דפס; "אני מודה לדירקטוריון על התמיכה לאורך שנות כהונתי כמנכל ומשאיר אחרי ארגון מוביל החותר למצוינות שמתאפיין בעובדים נפלאים ותרבות ארגונית יחידה במינה ובטיבה".
 מנכל שירותי בריאות כללית, אלי דפס, פורש בתום שתי קדנציות בתפקיד משמאל: מר אלי אדמוני יושב ראש עדת איתור לתפקיד מנכל מטעם דירקטוריון הכללית | עיבוד צילום: שולי סונגו
מנכל שירותי בריאות כללית, אלי דפס, פורש בתום שתי קדנציות בתפקיד משמאל: מר אלי אדמוני יושב ראש עדת איתור לתפקיד מנכל מטעם דירקטוריון הכללית | עיבוד: שולי סונגו

המנהל הכללי של ‘שירותי בריאות כללית’, מר אלי דפס, הודיע לדירקטוריון ‘הכללית’ ברחוב ארלוזורוב בעיר תל אביב, כי בתום שתי קדנציות (עשור) על סיום תפקידו בחודשים הקרובים. עם היוודע דבר בקשתו הקים הדירקטוריון, בראשותו של אלי אדמוני, ועדת איתור לתפקיד מנכ”ל הכללית.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר

בראש הוועדה עומד יושב ראש מר אלי אדמוני ולצדו השופט בדימוס דוד בר-אופיר, אשר מכהן גם כיושב ראש ‘הוועדה הציבורית של הכללית’ למינוי דירקטורים וחברי מועצה  ודוקטור חניתה צימרין, חברת דירקטוריון ‘הכללית’. הוועדה תתכנס, תקבע את סדרי עבודתה ותאפשר הגשת מועמדות הן מבית והן מחוץ ל’כללית’.

דוברת שירותי בריאות כללית הגברת מיכל קיזלשטיין, מסרה לפורטל מסרה ל’פורטל כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל ערי וישובי ישראל’ כי יושב ראש דירקטוריון כללית,מר אלי אדמוני, אמר, כי; “ברצוני להביע הערכה והוקרה למר אלי דפס שהצעיד את הכללית בעשור האחרון להישגים מרשימים ואני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו” – עוד הוסיף, כי; “הליך הבחירה של המנכל ישקף את אופייה הציבורי של שירותי בריאות כללית“.

מנכל כללית מר אלי דפס, התייחס להודעתו ומסר; “אני מודה לדירקטוריון על התמיכה לאורך שנות כהונתי כמנכל ומשאיר אחרי ארגון מוביל החותר למצוינות שמתאפיין בעובדים נפלאים ותרבות ארגונית יחידה במינה ובטיבה.

מר דפס, הוסיף וסיכם; השנים האחרונות היו מלאות אתגרים והישגים ובהם, חיזוק המשאב האנושי ב”כללית” איכות רפואית מהמובילות בישראל, קפיצת מדרגה בשירות, צמיחה, שדרוג התשתיות הפיזיות והטכנולוגיות וחדשנות דיגיטלית”.

 שירותי בריאות כללית

שירותי בריאות כללית (או בשמה הראשוני “קופת חולים הכללית של העובדים העבריים בארץ ישראל” ובקיצור המוכר והידוע; “קופת חולים כללית“, הוא ארגון הבריאות הגדול והוותיק בארץ ישראל. הארגון, מעניק את שירותיו למעל ל-4,200,000 לקוחות (נכון לשנת 2013) שהם יותר מ-50%  (חמישים) מתושבי מדינת ישראל.
כללית, מציעה ללקוחותיה מערך ייחודי של מרכזים ייעודיים, שבהם ניתנים כל שירותי הבריאות תחת קורת גג אחת על ידי רופאים מומחים, אחיות וצוותים רב־מקצועיים מיומנים ומנוסים.
תגובות  • אודות הכותב

    משה נעים

    עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 64, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשתי נכדות אוריאן ול-מילה שרה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

    שינוי גודל גופנים