פורום כאן נעים

ראש הממשלה מר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה

דברי ראש הממשלה מר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה השבועית.

חדרה בחקירה: שלושה עשורים של שחיתות

זה אחר זה, נקראו ראשי העיר לחדרי החקירות, בחשד שקיבלו שוחד מקבלנים. המשטרה שתלה מצלמות ומיקרופונים בלשכת ראש העירייה צבי גנדלמן כדי לבדוק אם נתן שוחד בחירות לקבלן סמי לוי. כתבתה של איטה גליקסברג. מתוך חדשות השבוע 08.06.18

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

לילת אל קאדר בעיר העתיקה בירושלים

לילת אל קאדר בעיר העתיקה בירושלים | במהלך חודש הרמדאן פקדו מדי שבוע המוני מבקרים את העיר העתיקה בירושלים. כך נראו האירועים במהלך חודש הרמדאן.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

אנגלברט המפרדינק – הוולץ האחרון Live 2018 HD

זמר הפופ הבריטי הנודע אנגלברט המפרדינק - הוולץ האחרון Live 2018 HD

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מסחר | תעשייה

מיכאל אטלן לראשות הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "עורך הדין אטלן, מביא עמו ניסיון רב שנים בעיסוק ברגולציה, זכויות עובדים וצרכנים וידע רב בתחום התנהלות ממשלתית, ציבורית וכלכלית. חיזוק מערך ההגנה על הצרכן הישראלי וקביעת כללים שיקדמו צרכנות הוגנת הם הכרחיים. הריכוזיות בחלק ניכר מהענפים הצרכניים במדינת ישראל והעובדה שסל המוצרים בישראל גבוה ב- 20% בהשוואה למדינות ה-OECD, מחייבים את הרשות לפעול בנחישות לטובת הצרכנים, להורדת יוקר המחיה ולקידום סחר הוגן ".
שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן (משמאל) עם עורך הדין מיכאל אטלן, המיועד לתפקיד ראש הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן | צילום: דוברות משרד הכלכלה והתעשייה
שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן (משמאל) עם עורך הדין מיכאל אטלן, המיועד לתפקיד ראש הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן | צילום: דוברות משרד הכלכלה והתעשייה

שר הכלכלה והתעשייה וחבר הכנסת אלי כהן (מפלגת "כולנו") יביא בימים הקרובים לאישור הממשלה את מינויו של עורך הדין מיכאל אטלן, לתפקיד 'ראש הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן'. הבחירה במר אטלן, נעשתה בהמשך לועדת איתור, בראשה ישב מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, עמית לנג והשתתפו בה נציג נציבות שירות המדינה – אילן רם, נציגת אגף החשב הכללי באוצר; יפעת ענבר, נציג האקדמיה – שלומי פריזט ונציבת הציבור – אורלי גרטי-סרוסי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

דוברת שר הכלכלה והתעשייה הגב' יהל וולך זילברברג, מסרה לפורטל 'כאן נעים | kan-naimאתר האינטרנט של כל המדינה' כי לוועדה, נגשו למעלה מ-60 מועמדים/ות ולאחר מיון נציבות שירות המדינה והליך ראיונות, החליטה הוועדה, להמליץ פה אחד, לשר הכלכלה והתעשייה, על שני מועמדים לבחירתו. כאמור, בימים הקרובים יגיש שר הכלכלה לממשלה הצעת החלטה לאישור המינוי.

שר הכלכלה והתעשייה, חבר הכנסת אלי כהן, ציין; "בפנינו עומדים אתגרים משמעותיים בתחום הצרכנות, השקיפות, המודעות הצרכנית והמלחמה ביוקר המחייה, ולרשות, יש תפקיד מכריע במימוש יעדים אלו ויצירת שינוי אמיתי. משרד הכלכלה בשיתוף הרשות לסחר הוגן מקדמים תוכנית אסטרטגית בתחום הגנת הצרכן ויוקר המחיה, אשר מטרתה להביא בשורה אמיתית לצרכנים".

דוברת שר הכלכלה והתעשייה הגב' יהל וולך זילברברג, הוסיפה לפורטל 'כאן נעים | kan-naim' כי עורך הדין מיכאל אטלן, מכהן כיועץ המשפטי של משרד הכלכלה, החל משנת 2007. עד אז, משנת 2001, כיהן כסגן בכיר ליועץ המשפטי של המשרד, ומשנת 2004 כממלא מקומו.

  שר הכלכלה והתעשייה, חבר הכנסת אלי כהן: "בכוונתי לקדם את מינוי המועצה המייעצת לרשות להגנת הצרכן כפי שקבוע בחוק"

חברי הוועדה, נימקו את בחירתם במועמדותו בכך שהציג חזון מגובש ומחויבות באשר למדיניות אשר בה צריכה לנקוט הרשות בשנים הקרובות, לצד יכולת מוכחת לקידום וקביעת מדיניות ויכולת ניהולית הכוללת ניהול צוות של כ-50 עורכי דין. כן, ציינה הוועדה, כי עורך הדין אטלן, הנו בעל הכרות רבה, ניסיון רב והבנה מעמיקה בעבודת הממשלה והכנסת וכן הבנה עמוקה בתחומי הצרכנות והסחר ההוגן.

יצוין, כי עד להקמת הרשות כגוף עצמאי, היה אטלן אמון, בין היתר, על הייעוץ המשפטי לתחום הגנת הצרכן והוביל במסגרת זו גם את המעבר מכלי אכיפה פליליים בלבד, לאכיפה מינהלית – מהירה ויעילה, במטרה להגביר את ההרתעה והאכיפה בתחום הגנת הצרכן.

עוד ציינה הוועדה את ההבנה המעמיקה של עורך הדין אטלן, בטיוב הרגולציה והבירוקרטיה הממשלתית ולרבות הצלחה מוכחת בהפחתת הרגולציה, סוגיה משמעותית בעבודת הרשות. בנוסף הוביל אטלן את הצוות המשפטי שעסק ברפורמה בחוק התקנים, שלו הלשכות משמעויות על יוקר המחיה וכן הוביל את הרפורמה בתחום אכיפת זכויות עובדים.

השר כהן הוסיף; "עורך הדין אטלן, מביא עמו ניסיון רב שנים בעיסוק ברגולציה, זכויות עובדים וצרכנים וידע רב בתחום התנהלות ממשלתית, ציבורית וכלכלית. התרשמתי, כפי שציינו חברי הוועדה, כי אטלן, מביא עמו מוטיבציה גבוהה לקדם את תחום הצרכנות ולהוביל את הרשות לפעילות משמעותית למען הצרכנים ואנו ערוכים לצאת לדרך".
  • אודות הכותב

    כתב כאן ישראל

    כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

    שינוי גודל גופנים