פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בדיון 40 חתימות בכנסת

דברי ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בדיון ביום שני, 13-11-17 לאחר שנאספו 40 חתימות בכנסת.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

מדהים? תשפטו בעצמכם

מדהים? תשפטו בעצמכם רק אל תנסו בבית וגם לא ברחוב.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
כאן וידאו נעים ספרים | סופרים

‘לאכול ולטייל באירופה עם ג’אקומו’ החל מ- 125 ₪

"סיימתי זה עתה את כתיבתו של ספר המכיל כ-200 עמודים מתוכם כ-90 מתכונים וצילומי צבע רבים" - אומר יעקב (ג'אקומו) פיאלקוב; "אבקש את תמיכת גולשי אתר כאן נעים, ברכישת הספר באמצעות אתר; גיוס 'Headstart' שהיא שיטה חדשה של מסחר וחסות, בה היוצר שומר על 100% מהקניין הרוחני בפרויקט. זו אינה השקעה או הלוואה מסוג כלשהו.

יעקב (ג’אקומו) פיאלקוב, הוא איש יקר. לא בגלל שהוא מבקש את הסיוע שלכם להוצאת ספרו “לאכול ולטייל באירופה עם ג’אקומו” אלא משום שהוא איש אדיב נעים הליכות וכן בהחלט איש אנין טעם. ג’אקומו פיאלקוב, מתמחה באוכל איטלקי ובכל הקשור באיטליה הוא בעלים ומנהל של “אתר האוכל של ג’אקומו” ו”אתר הגבינות של ג’אקומו”. בוגר בתי ספר לבישול באיטליה. מעביר סדנאות בישול איטלקי ב-20 השנים האחרונות וסדנאות גבינות מזה 5 שנים.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

ג’אקומו שכתב כבר בעבר שני ספרי בישול בשמות “כל הרטבים לפסטה” ו”אנטיפסטי ועוד“. כמו כן, תרגמתי וערך את הספר “לעשות גבינות בבית” מסיים ממש בימים אלו את הפרויקט החדש שלו שהוא מן סיכום זמני של חוויותיו מטיוליו באירופה אותן אסף הספר כבר מוכן לדפוס ומכיל כ-200 עמודים מתוכם כ-90 מתכונים וצילומי צבע רבים.

בספרו “לאכול ולטייל באירופה עם ג’אקומו” תמצאו סיפורים, כתבות על מקומות מיוחדים, אנקדוטות מעניינות, ארוחות גורמה, מאכלים מעניינים וכן גם עשרות מתכונים המלווים בצילומים ומתייחסים לכתבות המספרות עליהם.

“סיימתי זה עתה את כתיבתו של ספר” – אומר יעקב (ג’אקומו) פיאלקוב ומוסיף בנשימה אחת; “אבקש את תמיכת גולשי אתר כאן נעים, ברכישת הספר באמצעות אתר; גיוס ‘Headstart‘ שהיא שיטה חדשה של מסחר וחסות, בה היוצר שומר על 100% מהקניין הרוחני בפרויקט. זו אינה השקעה או הלוואה מסוג כלשהו.

בסכום החל מ-50 ₪ (מינימום) תוכלו לקבל עותק של הספר המודפס עם חתימת המחבר לכל אחד מן התומכים בפרוייקט, כולל דמי משלוח וב-מינימום 125 ₪, תקבלו ארוחה איטלקית בת 8 מנות, למשתתף יחיד אצל ג’אקומו. הארוחה בקבוצה של עד 8 משתתפים.

'לאכול ולטייל באירופה עם ג'אקומו' החל מ- 125 ₪ ובתיאבון
‘לאכול ולטייל באירופה עם ג’אקומו’ החל מ- 125 ₪ ובתיאבון

הארוחה כוללת כ-8 מנות והיא ארוחה איטלקית אותנטית מבושלת כולה, מול עיני הסועדים במטבחו של ג’אקומו. הארוחה כוללת מנות פתיחה, מנות ראשונות, מנה עיקרית וקינוח. יין חופשי. מחירה המלא של ארוחה כזאת אצלנו הוא 250 ש”ח. אפשר להביא בן זוג במחיר של 200 ש”ח.

שם ניתן למצוא בו את הפרויקט שלי בקישור הבא;https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=22547 אם לא ברור לכם כיצד ניתן לתמוך בפרויקט לחצו כאן או על “איך לתמוך בפרויקט” מתחת לסרטון שבעמוד הפרויקט). אם עדיין תתקשו, ליצור קשר באמצעות ‘Headstart‘  תוכלו לפנות אליו גם טלפונית (052-6662124), “רק בעזרתכם אוכל להוציא את הספר לאור” סיכם מר ג’אקומו.

║ לפניכם קטע מתוך אחת הכתבות בספר ‘לאכול ולטייל באירופה עם ג’אקומו’:

….אנו שמים פעמינו לטרסטוורה. מתחיל להחשיך והרחובות הצרים מוארים בפנסים צבעוניים. מכל צד מסעדות ובארים. פה ושם עומדים רוכלים, המציעים כל מיני מזכרות לתיירים, מקלות קטורת, חולצות טי עם הדפסי אתרים ברומא ופסלוני פלסטיק זוועתיים. בפתחי המסעדות עומדים המלצרים ומנסים למשוך סועדים אל מסעדותיהם דווקא…

….אני נכנס לפתח אחת המסעדות ומרחרח. בדיוק לטעמי. בהמשך, אני מגלה שלא טעיתי בבחירה. הפעם נאכל ארוחה איטלקית טיפוסית ואני מקפיד לעשות זאת לפי כל הכללים. כמנה ראשונה אני מזמין אנטיפסטי מן הוויטרינה שבתוך המסעדה – ירקות עבורי, פירות ים עבור בת זוגי. אין כאן הפתעות מיוחדות אבל הכול עשוי ומתובל בדיוק בכמויות הנכונות.

המלצר זריז להפליא. הוא מבקש לדעת מה נרצה בהמשך ואני דוחה אותו עד לסיום האנטיפסטי. איננו ממהרים ואני רוצה לעשות זאת כראוי. כמו שאוכלים באיטליה. אנחנו מזמינים מנות פסטה, לזניה לטניצ’קה ופפרדלה א-לה גרנד דוקה עבורי….

….בתפריט המסעדה לא מופיע רוטב כזה והמלצר מציע לבדוק במטבח. הוא חוזר עם השף שמבקש לדעת באיזה רוטב מדובר.  אני מנסה להסביר לו והוא מציע לי לגשת למטבח ולהסביר שם בדיוק מה אני רוצה. אני מסכים. משאיר את יקירתי בידיו של הבעלים ויורד למטבח…

…השף, מכניס מזלג, מסובב אותו ושולף לעצמו לטעימה. שקט מוחלט משתרר במטבח.

…אני מקבל סינר וכובע טבחים – לו רק יכולתי למצוא מישהו שיצלם אותי – ומציעים לי להכין את הרוטב בעצמי. נראה לי שהם מנסים להתבדח על חשבוני. אם כבר הגעתי עד כאן, בבקשה. אני מבקש מאחד מהם לבשל עבורי פפרדלה, ‘אל-דנטה’ כמובן. במחבת גדולה אני שם מעט שמן זית ומוסיף לו שתי שיני שום.

כאשר השום מתחיל להשחים אני מוציא את שיני השום וזורק אותן. כעת אני מחליש את האש ומוסיף למחבת פרוסות פנצ’טנה עם שומן, חצי דקה מאוחר יותר אני שופך פנימה כוס שמנת מתוקה, מביא לרתיחה ומוסיף שתי כפות קוניאק וכף אחת עגבניות מרוסקות. מעט מלח וזהו. עכשיו אני מוסיף את הפפרדלה המבושלת למחבת, מקפיץ פעמיים ומעביר לצלחות…

….השף, מכניס מזלג, מסובב אותו ושולף לעצמו לטעימה. שקט מוחלט משתרר במטבח. הוא טועם, לוקח את המזלג וטועם פעם נוספת, מלקק את שפתיו ומזמין את כולם להצטרף. זהו סימן שיש על מה לדבר. אני זוכה במחיאות כפיים סוערות ובליווי של כל הטבחים אל השולחן שלנו, עם המנה המוכנה. קרוב לוודאי שבפעם הבאה זה כבר יופיע אצלם בתפריט…

תגובות • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 64, אב לעורך דין אלירן נעים. לר’ אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-אוריאן. המוטו; “אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות…”.

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים