פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
חדשות בריאות

בונוס ביוגרופ: השתלה מוצלחת של עצם חיה ב-11 מטופלים

לראשונה בעולם זכו 11 מטופלים מישראל להשתלה של עצם חיה בקרב כל המטופלים הושגה הצלחה מלאה בשיקום בטוח, מהיר ויעיל הודות לתהליך ההשתלה של חברת ביו-טק ישראלית מהעיר חיפה ◄ הצלחת הניסוי עשויה לסייע לבונוס ביוגרופ לחדור לשוק המסתכם במיליארדי דולר בשנה, של טיפולים לשיקום העצם באמצעות השלמת החסר בעצם, בדרך של הזרקה אחת בלבד של ’שתל חי’ ומתפתח של עצם אנושית.
מנכ"ל החברה, ד"ר שי מרצקי עם עצם שיוצרה במעבדה
מנכ”ל החברה, ד”ר שי מרצקי עם עצם שיוצרה במעבדה

חברת ביו-טק ישראלית מהעיר חיפה ’בונוס ביוגרופ’ השיגה פריצת דרך עולמית ברפואה כשהציגה היום (שני, ה’ בכסלו התשע”ז) הצלחה מלאה בניסוי קליני ל’השלמת חסר עצם ב-בני אדם’ – כך חשף ד”ר אפרים צור, מומחה לכירורגיית פה ולסת (לשעבר מנהל יחידת פה ולסת ב’מרכז הרפואי אסף הרופא’) ומי שביצע את ההשתלות בכל המשתתפים בניסוי הקליני הראשון של החברה הציג את התוצאות היום בכנס הבינלאומי ה-18 ל’כירורגיית פה ולסת’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מתוצאות ההישג חסר תקדים למדע הישראלי, עולה, כי מדובר בהצלחה מלאה ב’השלמת העצם החסרה’ הכוללת שיקום בטוח, מהיר ויעיל של העצם החסרה, ללא כל תופעות לוואי, אצל כל אחד מהמשתתפים בניסוי שקיבל אישור ממשרד הבריאות.

שתל עצם ב-הזרקה, מיוצר במרכז הייצור של בונוס ביוגרופ, בחיפה, על בסיס של תאים שונים אשר הופקו מ’רקמת שומן’ אשר נדגמה מגופו של המטופל אשר לקח חלק בניסוי הקליני.

תאים אלו, גודלו בתנאים סטריליים ומבוקרים, במבנה תלת ממדי המכיל את מגוון סוגי התאים הנדרשים לייצור שתל חי של עצם אנושית, על גבי נשאים מתכלים, מאושרים לשימוש קליני.

מנכ"ל החברה, ד"ר שי מרצקי
מנכ”ל החברה, ד”ר שי מרצקי

משרד ’עדי ומיכל | יחסי ציבור וקשרי משקיעים’, מסר באמצעות שחר צדוק לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; הניסוי הקליני הראשון להשלמת חסר עצם בלסת, התבצע בישראל ומוגדר כ-Phase I/II, בו היעדים הקליניים הינם בחינת בטיחות השימוש בדור הראשון של ’שתל עצם בהזרקה’ ובחינת יעילות השימוש בו לשם השלמת חסר עצם בלסת, בשתי התוויות;

1. שיקום והגבהת רקמת עצם בחלל הסינוס – בלסת עליונה; וכן 2. מילוי חלל שנוצר בעצם בעקבות הסרת ציסטה – בלסת עליונה או תחתונה.

בניסוי הקליני להשלמת חסר עצם בלסת, השתתפו 11 מטופלים מהם בוצעה השתלה שתל עצם.

בתום תקופת מעקב של 21-31 חודשים לאחר מועד ההשתלה בכל אחד מהמשתתפים בניסוי הקליני, כל המשתתפים בניסוי קליני זה, דיווחו על תחושה טובה ועל שביעות רצון מלאה מהטיפול בדור הראשון של שתל עצם בהזרקה.

הצלחת הניסוי עשויה לסייע ל”בונוס ביוגרופ” לחדור לשוק המסתכם במיליארדי דולר בשנה, של טיפולים ל’שיקום העצם’ באמצעות השלמת החסר בעצם, בדרך של הזרקה אחת בלבד של ’שתל חי’ ומתפתח של עצם אנושית.

תגובות • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 64, אב לעורך דין אלירן נעים. לר’ אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשתי נכדות אוריאן ול-מילה שרה. המוטו; “אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות…”.

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים