פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מסחר | תעשייה

 השר כחלון מתחייב ומקיים: אלי כהן שר הכלכלה והתעשייה

שר הכלכלה והתעשייה הנכנס, חבר הכנסת אלי כהן; "מדינת ישראל צריכה שר כלכלה ותעשייה במשרה מלאה. משרד הכלכלה זה יהלום שצריך להוריד ממנו את האבק, יש לו אחריות עצומה ושליחות גדולה" ◄ שר האוצר משה כחלון: "אנחנו מחזיקים היום בכל התיקים הכלכליים-חברתיים בממשלה".
השר משה כחלון, מתחייב ומקיים: שר הכלכלה והתעשייה הנכנס חבר הכנסת אלי כהן | צילום: הדס פרוש
השר משה כחלון, מתחייב ומקיים: שר הכלכלה והתעשייה הנכנס חבר הכנסת אלי כהן | צילום: הדס פרוש

מי שמכיר את שר האוצר משה כחלון, כאדם, כפוליטיקאי, יודע דבר אחד בוודאות; יש לו מילה. את מלוא ההבטחה ורגעי הגשמתה של אחת ההבטחות חווה היום (שלישי, כו בטבת, תשע”ז) חבר הכנסת מסיעתו “כולנו” בכנסת מר אלי כהן שמעתה הוא שר הכלכלה והתעשייה של מדינת ישראל אשר נכנס לתפקידו באופן רשמי בטקס חילופי שרים במעמד שר הכלכלה והתעשייה ה”טרי”, ח”כ אלי כהן והשר היוצא מר משה כחלון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כחלון, מתחייב וגם מקיים, כך בתחום הפוליטי וכך בתחום הכלכלה של מדינת ישראל. הבוקר הזה, התקיים טקס חילופי שרים במשרד הכלכלה והתעשייה בירושלים במעמד שר הכלכלה והתעשייה הנכנס, ח”כ אלי כהן, השר היוצא, משה כחלון, מנכ”ל המשרד ובכירים בתעשייה ובמשק ובמשרד הכלכלה והתעשייה.

שר הכלכלה והתעשייה הנכנס, חבר הכנסת אלי כהן, נרגש מן המעמד אמר; “מדינת ישראל צריכה שר כלכלה ותעשייה במשרה מלאה. משרד הכלכלה זה יהלום שצריך להוריד ממנו את האבק, יש לו אחריות עצומה ושליחות גדולה“. 

השר הנכנס, חבר הכנסת כהן, הוסיף וציין; “ההכנסות של מדינת ישראל מגיעות מהמגזר העסקי והאינטרס של מדינת ישראל היא לפתוח כמה שיותר מפעלים חדשים. חינוך, רווחה, ביטחון ותרבות תלויים בצמיחה של המשק הישראלי. כלכלה חזקה ואיתנה מביאה חברה שוויונית, חברה חזקה”.

דוברת שר הכלכלה והתעשייה הגברת יהל וולך זילברברג, מסרה לתקשורת, כי בהקשר זה עוד אמר השר הנכנס, כהן, כי; “הנשיא טראמפ, אמר בנאומו שהוא רוצה לפעול שהתעשיות יישארו בארה”ב ולהחזיר תעשיות לארה”ב. אם הכלכלה החזקה בעולם אומרת שהיא רוצה אצלה תעשייה ומקורות תעסוקה, אנחנו צריכים להבין את הנושא ולשמור על התעשייה שלנו ולמשוך משקיעים מחו”ל“.

בהמשך פנה השר כהן אל נשיא התאחדות התעשיינים מר שרגא ברוש ואמר לו; “אנחנו לא נמצאים אחד מול השני, אנחנו נמצאים ביחד. זה אינטרס משותף שלנו. כל מי שירצה לפתוח מפעל בישראל, חברות בינלאומיות וחברות מקומיות – תהיה להם כאן אוזן קשבת“.

השר כחלון, מתחייב ומקיים: “אנחנו מחזיקים היום בכל התיקים הכלכליים-חברתיים בממשלה”

שר הכלכלה חבר הכנסת, כהן, התייחס לתכניותיו במשרד הכלכלה ואמר, כי במהלך החודש הקרוב מתכוון להקדיש ללמידה וגיבוש התכניות. עוד הוסיף, השר הנכנס, כי “במסגרת התפקיד יפעל להעלאת הפריון, שמירה על אבטלה נמוכה, השקעה בקידום החינוך הטכנולוגי ושמירה על זכויות העובדים המהווים מקור להון אנושי שחשוב לפתח. תעשייה חזקה, תחרותית ויעילה תאשר העסקה הוגנת המקדמת את העובדים ומביאה לצמיחה של המשק“.

שר האוצר ויו”ר ‘מפלגת כולנו’, מר משה כחלון, אמר בטקס חילופי שרים במשרד הכלכלה והתעשייה בעיר הבירה ירושלים, כי; “לאחר תקופה ממושכת משרד הכלכלה והתעשייה מקבל שר במשרה מלאה. הוא לא מקבל סתם שר, הוא מקבל את אחד האנשים הכי טובים ומוכשרים בכנסת”.

שר האוצר, כחלון, הוסיף ואמר, כי: “משרד הכלכלה משלים למעשה את “ארגז הכלים” של מפלגת כולנו ויחד עם משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון, אנחנו מחזיקים היום בכל התיקים הכלכליים-חברתיים בממשלה. יחד נפעל לצמיחת המשק, לצמצום הריכוזיות, צמצום הפערים החברתיים והפחתת יוקר המחיה בישראל“.

תגובות • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 64, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשתי נכדות אוריאן ול-מילה שרה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים